r@IT.magazin_02_nahled (4)-page-001.jpgr@IT 2017

Zajímáte se o to, co je nového v IT, jak se loví talenty pro novou pobočku zahraniční IT firmy nebo kolik platí firmy IT talentům, kterých je podle všeho v poslední době výrazný nedostatek? Obsah našeho nového časopisu vychází z našich vlastních zkušeností, coby IT recruiterů z Randstadu. Velmi si ceníme toho, že s námi sdíleli své zkušenosti a postřehy také programátoři, vývojáři a další IT specialisté z řad našich klientů a kandidátů. 

To, že je ovládání cizích jazyků v dnešní době na pozicích jako iOS nebo Java Developer, UX/UI Engineer nebo JavaScript Engineer téměř nutností, zajisté všichni ví. I tak se ale najdou výjimky, které "potvrzují pravidlo". Pan Jaroslav, který pracuje jako systémový administrátor v našem rozhovoru potvrzuje, že díky neznalosti AJ přišel o několik lukrativních nabídek u vývojářských firem. 

V naší praxi spolupracujeme s nejvýznamnějšími softwarovými společnostmi na českém trhu. Jde o společnosti působící například v oblasti softwarového zabezpečení, online gamingu nebo webové portály na míru. Pravidelně u nás poptávají pozice jako C# nebo C++ Programátor, DTB Administrátor, Security Analyst/Specialist nebo Technical Leader. Platové přehledy v tomto čísle vycházejí z nabídek firem a požadavků kandidátů v minulém roce po celé České republice. 

Chtěli byste se dozvědět více? Napište si o čerstvé vydání našeho časopisu! 

Přejeme příjemné počtení!