všechny služby

 • sales - arrow on a board in various color combinations. Please use the background color as indicated in the file name.
  for job seekers
  hledání zaměstnání Ve společnosti Randstad vám usnadníme hledání další skvělé příležitosti. Ať už je vaše specializace jakákoli, vyhledávání práce relevate vás spojí s aktuálními volnými pracovními místy v reálném čase na vašem trhu i v celé zemi.
  learn more
 • Online toolkit - Available for a blue, red and white background. Please use the version for the background color as indicated in the file name. The zip file contains the illustration in EPS, PNG, SVG and AI format.
  for employers
  online testování Hravou formou, online, z pohodlí domova či kanceláře - a s ověřenými výsledky v podobě zvýšení pravděpodobnosti na úspěch nového člověka u vás ve firmě či na výsledky stávajících týmů.
  learn more
 • Tableau 2 - Available for a yellow, turqouise and white background. Please use the version for the background color as indicated in the file name. The zip file contains the illustration in EPS, PNG, SVG and AI format.
  for employers
  YouPlan Naše jednoduchá aplikace pro plánování pracovních hodin/směn/úvazků vašich lidí jednou provždy nahradí emaily či telefonáty a excelovské tabulky. Využijte aplikaci YouPlan pro organizaci bezpečného návratu vašich lidí do práce i pro rychlou komunikaci.
  learn more
 • recruitment - person in magnifying glass in various color combinations. Please use the background color as indicated in the file name.
  for employers
  virtuální sourcing team Naši specialisté na vyhledávání skvělých kandidátů fungují bez ohledu na omezení a umí pro vás najít i ty nejvzácnější talenty. Neomezujeme se pouze na Českou republiku, talentované lidi lovíme po celém světě a najdeme je i vám.
  learn more
 • Digital meeting - Available for a red, turqouise and white background. Please use the version for the background color as indicated in the file name. The zip file contains the illustration in EPS, PNG, SVG and AI format.
  for employers
  video pohovory Potkejte se s kandidáty virtuálně a nenechte si je utéct. Randstad VIDA je virtuální nástroj pro prescreening, pohovory, testování a celkové řízení náboru. Pomocí této online platformy zvládnete jednotlivé kroky náboru v řádu dnů.
  learn more