Brigáda ihned bez starostí

Studuješ a hodil by se ti přivýdělek? Hledáš zajímavou brigádu na recepci, ve skladu či výrobě? Bojíš se, že neprojdeš sítem nebo tě předběhnou jiní? Žádné obavy! Dej nám o sobě vědět a rádi ti pomůžeme!

přihlásit se na brigádu

Brigády na recepci

Pečlivost, komunikativnost a za každých okolností milý úsměv na tváři. Tak přesně to jsou vlastnosti každé dobré recepční a recepčního. Máš je i ty? Potřebuješ také vždy vše na svém místě a nevykolejí tě žádný kyselý obličej? Tak to by tvoje cesta měla vést rovnou na recepci. Tahle práce ti určitě sedne, něco nového se naučíš a chození na brigádu bude radost.

brigády na recepci

brigády na recepci

brigády ve skladu

Brigády ve skladu

Dobrá fyzička a smysl pro orientaci. Právě tyhle vlastnosti určitě nesmí chybět žádnému šikovnému skladníkovi a skladnici. I ty preferuješ práci ve svižném tempu, hlavně když to pěkně ubíhá? Tak to by tě bavila brigáda ve skladu. Sice se moc nezastavíš, ale směny ti rychle utečou a vyděláš si slušné peníze na dovolenou.

brigády ve skladu

Brigády ve výrobě

Nechybí ti šikovnost a zručnost? Hledáš jednoduchou manuální práci, ke které nepotřebuješ žádné speciální znalosti ani zkušenosti? Tak to jsi u nás na správné adrese. V naší nabídce najdeš spoustu brigád v různých oblastech výroby. Stačí jen vybrat, jaký typ práce ti nejlépe sedne.

brigády ve výrobě

Brigády ve výrobě

Brigády v administrativě

Brigády v administrativě

Tykáš si s počítačem? Pečlivost, přesnost a dobré organizační schopnosti patří mezi tvé silné stránky? Chceš brigádu, při které budeš namáhat více hlavu než ruce? Pak na nic nečekej a podívej se na naši nabídku pozic v administrativě. Nejen že si přivyděláš, ale tahle zkušenost se ti určitě bude hodit v i při hledání práce v budoucnu.

brigády v administrativě

Zařídíme vám letní brigádu v Praze, Brně či Ústí

Brigády v Praze

Jsi z Prahy a okolí a hledáš brigádu? Máme pro tebe spoustu zajímavých nabídek práce v různorodém prostředí. Od skladu po kancelář, pro každého se u nás něco najde.

Brigády v Praze

 

 

 

Brigády v Brně

Jsi z Brna a okolí a hodil by se ti přivýdělek? Podívej se na naši nabídku brigád, která rozhodně není omezena jen na prázdniny!

brno.png

 

 

 

Brigády v Ústí nad Labem

Bydlíš v Ústí nad Labem nebo okolí a sháníš brigádu? Máme v zásobě spoustu nabídek! Nejvíce hledáme brigádníky do výroby, ale nabízíme i další pozice.

Brigády v Ústí nad Labem

 

Bezstarostně získejte brigádu na léto

Nemusíte se bát velkého zájmu o lukrativní brigády, na pohovor vás protlačíme. Kryjeme vám záda.

přihlásit se na brigádu