Dělnické profese

Hledáte práci v blízkosti vašeho bydliště? Podívejte se na aktuální přehled volných míst u firem v různých částech České republiky. Zavolejte nám zdarma

800 856 856

 

Právě teď vám můžeme nabídnout tyto pozice:

  • Operátor výrobní linky

  • Operátor skladu

  • Řidič vysokozdvižného vozíku 

Hledáte manuální práci ve výrobě či uplatnění na dělnických pozicích? Sháníte krátkodobou brigádu nebo stabilní zaměstnání na stálý úvazek? Máme je pro vás!

V Randstad najdete pracovní nabídky ze všech koutů České republiky, máme uplatnění vhodné pro ženy i muže různého věku, které často nevyžaduje žádnou konkrétní kvalifikaci či zkušenosti.

Spolupracujeme s významnými výrobními podniky, které svým zaměstnancům běžně poskytují spousty výhod, například dopravu, stravu i ubytování zdarma či s příspěvkem, placené přesčasy a benefity, dovolenou navíc a mnohé další. Podívejte se na naši nabídku práce a určitě najdete pozici, která vás zaujme.

shutterstock_449128216 16_9.jpg

Zaujala vás některá z pozic? 

Zaregistrujte se, prosím, pomocí formuláře níže. Naši konzultanti se vám následně ozvou a osobně s vámi proberou konkrétní nabídku i vaše představy o práci.

 Chcete s námi mluvit osobně? 

Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 856 856. Jsme vám k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 hodin.

 Nevybrali jste si? 

Nechte nám na sebe spojení i tak, budeme vás kontaktovat s dalšími nabídkami. Je to snadné - potřebujeme jen vaše jméno, telefon nebo email!