proč Randstad?

shutterstock_576716914 orez.jpg

Jsme personální agentura a naší hlavní činností je propojování lidí a nabídek zaměstnání. Naši lidé jsou profíci, kteří jsou v denním kontaktu jak s těmi, kteří práci hledají, tak s těmi, kteří hledají zaměstnance. Máme tak detailní přehled o tom, jak to na trhu práce chodí – a rádi se s vámi o tyto informace podělíme!

57.png

 

Na trhu práce jsme více než 57 let!

Pro řadu firem stavíme celé týmy a nabíráme jejich budoucí zaměstnance pro zcela nové pobočky nebo provozy. Znamená to, že obsazujeme pozice určené nejen zkušeným lidem s praxí, ale i lidem krátce po škole, s menšími zkušenostmi. 

Víme, jaká je v dané firmě kultura, kde jsou možnosti povýšení a postupu, kde vás již od začátku pustí k zajímavé a odpovědné práci a kde se něco naučíte. Navíc máme otevřené pozice, které naši klienti jinak ani neinzerují. Máme prostě detailní přehled o tom, jak to na trhu práce chodí – a rádi se s vámi o tyto informace podělíme!

Proč při hledání práce využít personální agenturu Randstad?

  • velký výběr volných pozic od různých zaměstnavatelů na jednom místě
  • jste v péči osobního konzultanta, který vám poradí nejen s přípravou na pohovor, ale i s vaší kariérou obecně
  • konzultant za vás „kope“ a zároveň zná detailně prostředí zaměstnavatelů – můžete s ním probrat vaše představy týkající se platu, benefitů nebo možností dalšího rozvoje v dané společnosti
  • máte přístup k řadě užitečných informací o pracovním trhu a k poradenství týkajícímu se rozvoje vaší kariéry
  • po každém pohovoru dostanete zpětnou vazbu, díky níž zjistíte, kde se ještě můžete zlepšit a na které vlastnosti se zaměřit

shutterstock_520063471 mensi.jpg

facade4.jpg

vybírejte dobře!

Při výběru personální agentury je dobré se řídit několika obecnými pravidly. Než komukoli svěříte informace o sobě a svůj životopis, prověřte si reputaci agentury na trhu a její reference. Naprostým základem je, že agentura má na svou činnost licenci od Ministerstva práce a sociálních věcí. Dobrým signálem je, zda je agentura členem nějakého profesního sdružení. Největší je u nás Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS); jejími členy jsou agentury, které patří na trhu práce k nejstabilnějším a snaží se zároveň  kultivovat prostředí na trhu personálních služeb a nastavovat dobré standardy podnikání. Proto jsme my,Randstad, jejím členem rovněž.

Spolupráce s personální agenturou je pro vás vždy bezplatná - agentura dostává zaplaceno od zaměstnavatele, a to až poté, co mu vyhledá vhodného kandidáta a zpravidla po úspěšném ukončení kandidátovy zkušební lhůty.

 

Proč pracuji v Randstad? 

David Kapin, consultant

Randstad jsem si vybral proto, že se mi velmi líbila oblast působení a navíc jsem se nikdy před tím nesetkal s negativním hodnocením této společnosti. Měl jsem zájem o získání zkušeností v personalistice a zároveň jsem chtěl poznat, jaké to je, pracovat pro mezinárodní společnost. Díky Randstadu se mohu nadále zlepšovat v mém oboru a zároveň se zvládám věnovat mému studiu.

Tomáš Sládek, researcher

Jestliže chcete skloubit své teoretické znalosti nabyté ve škole s prací s lidmi, kterou personální agentura nabízí, tak proč ne rovnou u dvojky na světovém trhu? V Randstadu mám možnost si vyzkoušet různorodou a zajímavou práci pod vedením skvělých lidí a zažít firemní kulturu s výrazným zaměřením na lidi, která je skutečně naplňována a v neposlední řadě práci, která má smysl.

Pavla Kopecká, researcher

Pracovat pro světovou dvojku v oblasti personálních služeb již v době studia je příležitost k nezaplacení. Denně mám možnost nahlédnout do zákulisí jedné z nejvyhledávanějších personálních společností, sledovat práci ostřílených profesionálů, poznávat zajímavé osobnosti a sbírat životní zkušenosti nezbytné pro mou budoucí kariéru, která jak doufám, bude pokračovat právě v Randstadu.

Nikola Vobrová, junior consultant

Společnost Randstad jsem si vybrala, protože nabízela stáž se zajímavou náplní práce a měla jsem dobré zpětné vazby od spolužaček, které již zde praxi absolvovaly. Jedná se o práci, při které jsem poznala zkušené odborníky v oblasti recruitmentu, kteří dokáží předat své dosavadní zkušenosti a poznatky. Práce v Randstadu mi umožňuje se vyvíjet nejen profesně, ale i osobnostně. Díky náplni práce jsem získala přehled pracovního trhu nejen v České republice, ale také v zahraničí. Prostě se tu u všech snaží vytěžit to nejlepší, co ve vás je.

Vítězslav Hynek, consultant

Oslovil mne lidský přístup, již při přijímacím pohovoru. Průběh setkání mě velmi mile překvapil a odcházel jsem z něj obohacen nejen o novinky na trhu a dobrou náladou, ale i úplným náhledem do fungování recruitmentu. Oproti ostatním společnostem (se kterými jsem měl možnost spolupracovat) mi Randstad nabídl pomocnou ruku, důkladné školení a hlavně příjemnou atmosféru společnosti, která se zajímá. Zajímá nejen o své kandidáty, ale i o zaměstnance, kterým vychází vstříc a stojí za nimi. Protože ví, že my budeme odvádět stejně vstřícně práci směrem ke kandidátům.    

Anežka Kořínková, asistentka Professionals

Ráda pracuji po boku profesionálů ve společnosti, která má velké vize do budoucna, umožňuje mi rozvoj a záleží jí na blahu svých zaměstnanců.

 

I my hledáme nové kolegy – přidejte se k nám!

Nabízíme ideální kombinaci renomované a globálně silné firmy s velmi dynamickým rozvojem na českém trhu. Za poslední rok se počet našich zaměstnanců zdvojnásobil - kromě zkušených matadorů nabízíme velké příležitosti také studentům a absolventům. Řada našich kolegů mezi konzultanty, ale i v administrativě nebo „back-office“ (finanční či HR oddělení) u nás pracuje na částečný úvazek při studiu nebo těsně po něm. Vytváříme kreativní a inspirující pracovní prostředí, kde jsou lidé vůči sobě otevření, kde je prostor pro diskuzi a svobodné vyjadřování. Zásadní význam pro nás má týmová práce, kterou se snažíme podporovat i řadou team-buildingových aktivit.

Pokud vás zajímá oblast personálních služeb, chcete se učit a dál posouvat, tak je pro vás Randstad tím ideálním místem!

 

zaujali jsme Vás? dejte nám o sobě vědět!

Email: randstad@randstad.cz

Tel: +420 222 210 013

navštivte nás

Najděte nejbližší pobočku Randstad

najít pobočku
Mapa