vaše profese 

Svět práce je místem, ve kterém se velmi dobře vyznáme, ve kterém lidem jako jste vy pomáháme získat zajímavé a uspokojivé uplatnění. Ať už hledáte své první zaměstnání nebo jste zkušený expert a chcete udělat další krok ve své kariéře, jsme tu pro vás! Poskytneme vám podporu během celého procesu a pomůžeme vám najít vysněnou práci v některé z následujících oblastí:

 • účetnictví & finance

  Máte-li kladný vztah k číslům, dobré analytické schopnosti, smysl pro detail a mezi vaše silné stránky patří pečlivost a zodpovědnost, finančnictví je ideální oblast, ve které se můžete realizovat.

  Randstad má v tomto perspektivním oboru dlouholetou tradici a spolupracuje se širokou škálou společností obsazujících pozice mnoha různých úrovní.  Najdeme pro vás ideální uplatnění šité na míru vašim požadavkům a schopnostem. 

  více
 • logistika & nákup

  Věnujete se oblasti transportní, skladové, či výrobní logistiky, nebo vás láka její dynamické prostředí? Randstad je specialistou náboru pro logistické role a nabízí uplatnění v mnoha oblastech tohoto zajímavého a rychle se rozvíjejícího oboru. Úzce spolupracujeme s velkými společnostmi v automobilovém průmyslu, strojírenské a elektrotechnické výrobě nebo výrobě spotřebního zboží, pro které neustále hledáme šikovné lidi.

  více
 • obchod & marketing

  Jste kreativní, hýříte nápady a rádi byste se podíleli na budování značky a dobrého jména vašeho budoucího zaměstnavatele?  Umíte jednat s lidmi, dokážete být přesvědčivý, empatický a máte příjemné vystupování? Právě tyto vlastnosti jsou často základem úspěšného obchodu. Jsou vám blízké? Využijte je pro budování vaší kariéry v prodeji či marketingu! 

  více
 • IT

  V oblasti informačních technologií obsazuje Randstad pestrou škálu pracovních pozic od oblasti provozu, developmentu, business intelligence a analýz přes projektové řízení až po management. Spolupracujeme s celou řadou atraktivních zaměstnavatelů, kteří stále hledají vhodné specialisty na rozličné technické pozice. Naše nabídka je široká a často se obměňuje dle aktuálních potřeb našich klientů. 

  více
 • strojírenství & výroba

  Hledáte manuální práci ve výrobě či uplatnění ve strojírenství, nejlépe s rychlým nástupem? U nás jste na správné adrese! Máme pro vás spoustu zajímavých nabídek u různých zaměstnavatelů po celé České republice! Vyberte si tu nejlepší podle toho, co by se vám líbilo dělat nebo jaký způsob práce či nastavení směn vám nejvíce vyhovuje.

  více
 • life sciences & farmacie

  Hledáte práci ve sféře aplikovaného výzkumu zaměřeného na zkvalitnění a prodloužení lidského života? V oblasti Life Sciences zajišťujeme kompletní škálu pracovních pozic od výzkumu a vývoje, přes segmenty jako regulatory, marketing, prodej, management kvality, až po samotné zdravotnictví. Dlouhodobě spolupracujeme s významnými mezinárodními farmaceutickými a biotechnologickými společnostmi, servisními firmami i CRO organizacemi, které se zabývají výzkumem a vývojem v oblasti Life Sciences.

  více
 • multilinguals

  Aktivně mluvíte minimálně dvěma cizími jazyky? V případě, že chcete využít své jazykové schopnosti a rozvíjet se v rámci cizích jazyků, jste ideálním multilingual. Své uplatnění určitě najdete v oblasti sdílených podnikových služeb a ve velkých mezinárodních společnostech. Vaše schopnost domluvit se více řečmi vás může dostat na místo vašich snů. Napište nám a vyberte si ze spousty nabídek zajímavých dvoujazyčných pracovních nabídek.

  více