naše řešení 

Získat ty správné zaměstnance v ten správný moment není vůbec jednoduchý úkol. Každé výběrové řízení má svá specifika, která se mění s druhem a úrovní obsazovaných pozic, požadavky na odbornost i počtem přijímaných zaměstnanců.
Pro všechna ale vždy platí, že vyžadují odborný a profesionální přístup. Vytvořili jsme proto následující náborová řešení, která nabízejí různé typy a rozsah podpory.
Naše modely vám pomohou ve všech situacích, od vyhledání jednoho zaměstnance po kompletní řízení vaší pracovní síly. Fungují vždy v souladu s vašimi cíli, rozpočtem, časovými potřebami i zvyklostmi a jsou navrženy tak, aby uspokojily vaše požadavky, ať už jsou jakékoliv.
 • zaměstnanci na dočasné úvazky / agenturní zaměstnávání

  Procházíte obdobími, kdy se vám hromadí práce a periodami, kdy je jí méně? Hledáte zaměstnance na přechodnou dobu či zástupy? Potřebujete zvýšit pružnost vaší organizace? Agenturní zaměstnávání je to nejlepší řešení pro vás!

  Ať už chcete najmout jednotlivce, menší tým nebo celá oddělení, můžeme vám rychle poskytnout prověřené a kvalitní zaměstnance, kterých máme v naší databázi vždy dostatek.

  Jaké jsou výhody agenturního zaměstnávání Randstad?

   

  více
 • professionals/ vyhledání zaměstnanců na stálé úvazky

  Hledáte vedoucí, manažery či ředitele? Potřebujete zkušené profesionály z různých oborů nebo odborníky se specifickými znalostmi? Nejlepší kandidáty získáte pomocí naší služby Professionals! Konzultanti pracující v Randstad Professionals týmu mají přehled o aktuálním dění na trhu práce a specializují se vždy na jeden konkrétní region a segment. Velmi dobře se v něm orientují, a vědí, jak a kde najít experty, které potřebujete.

  Umožníme vám reagovat na požadavky trhu rychle a bez kompromisů v kvalitě.

  V tuto chvíli dodáváme nejvíce zaměstnanců do společností působících v oblastech Automotive, Engineering, IT, Finance, Logistika a FMCG. 

  Proč zvolit službu Professionals od Randstad?

   

  více
 • Randstad inhouse services

  Hledáte podporu při náboru a řízení pracovní síly? Máte pocit, že by se práce a lidské zdroje ve vaší společnosti daly organizovat lépe, jen nevíte přesně, jak na to? Nechte to na nás! Dokážeme velmi účinně zhodnotit situaci ve vaší organizaci a navrhnout a implementovat řešení, díky kterým se vám podaří omezit náklady a zefektivnit veškerou vaši činnost.

  Ať už potřebujete desítky, stovky nebo tisíce dočasných pracovníků, větší objem zaměstnanců na stále úvazky, nebo mix obojího, Randstad Inhouse Services je službou přesně pro vás.  

  Komplexní řešení vašich náborových potřeb, které plně vychází z vašich požadavků na pracovní sílu a korespondují s vašimi cíli.

   

  více
 • Randstad sourceright – outsourcing náborového procesu

  Dotáhnout výběrové řízení včas do úspěšného konce může být velmi náročný a zdlouhavý proces, je proto velmi důležité zvolit správný přístup, metody a hlavně mít ty správné zdroje. Databáze Randstad Sourceright se neomezuje jen na Českou republiku, ale čerpá z velké zásoby kandidátů z celého světa.

  Služba navržená tak, aby vám pomohla získat, rozvíjet a udržet si ty nejlepší talenty.
  Pomáháme firmám nastartovat růst a zlepšit pružnost podnikání 

  Srdce Randstad Sourceright tvoří 150 konzultantů, kteří pracují ze společného sídla v Budapešti. Dohromady hovoří 23 jazyky a své kandidáty vyhledávají globálně, napříč hranicemi států a kontinentů. Využívají k tomu následující metody / metodu RPO:

  více
 • HR solutions

  Trávíte příliš mnoho času rutinními úkoly a nezbývá vám prostor na řešení zásadních záležitostí vašeho personálního oddělení? Hledáte poradenství či podporu v oblasti lidských zdrojů?  Jsme připraveni vám pomoci! Máme rozsáhlé zkušenosti v oboru personalistiky a našim klientům nabízíme komplexní spektrum služeb v oblasti řízení HR projektů, lidských zdrojů a personálního poradenství.

  Nabídka našich služeb se pohybuje od outplacementu, řízení kariéry a outsourcingu mzdové agendy pro malé a středně velké společnosti, po outsourcing hlavních HR procesů ve velkých organizacích. Ať už hledáte řešení, které uvolní ruce vám či vašim manažerům, nebo jen potřebujete poradit, jsme tu pro vás!

  více
 • master vendor

  Představte si, kolik užitečných věcí byste mohli udělat pro vaši firmu, ​pokud byste nemuseli trávit tolik času řešením provozních záležitostí týkající​ch​​ se lidských zdrojů. Kolik drahocenného času, starostí i nákladů byste si ušetřili, kdybyste se místo běžných úkolů a procesů mohli věnovat zásadním záležitostem vašeho podnikání a soustředit se plně na vaše obchodní cíle.

  Krásná představa? Může se stát rychle skutečností! Získejte spolehlivého partnera, který za vás vše zastane, aniž by se to jakkoliv podepsalo na výsledné kvalitě nebo​ ​nákladech. Obraťte se na Randstad!

  více