obchod & marketing

Pokud byste rádi své marketingové či obchodní oddělení obohatili o odborníky, po kterých je na trhu momentálně největší poptávka, neváhejte a zavolte Randstad. Víme přesně, jak má správný marketingový profesionál či zkušený obchodník vypadat a rychle ho pro vás dokážeme získat!

obchod & marketing

Chcete podpořit vaši značku a dát o sobě vědět? Rádi byste našli nové obchodní příležitosti a získali více klientů? Pak potřebujete hlavně ty správné lidi, kteří si s tím umí poradit! Získat ty nejlepší vám pomůže jedině silný partner v oblasti lidských zdrojů, který se na trhu dobře vyzná a rychle porozumí vašim potřebám.

Randstad má s hledáním kandidátů v této oblasti bohaté zkušenosti. Zaměřujeme se na ni od počátku našeho působení na českém trhu a díky získaným znalostem i rozsáhlé síti kontaktů dokážeme velmi rychle a efektivně obsadit volná místa ve vašem obchodním či marketingovém oddělení.

Obchod a marketing patří mezi segmenty, v nichž má Randstad dlouholetou tradici.  Ať už potřebujete charizmatické, dravé obchodníky nebo marketéry s kreativní myslí, kteří vládnou nejen slovům, ale i činům, najdete je u nás! 

Julie Ivanovová

Senior Consultant Professionals

julie.ivanovova@randstad.cz

Fotka teamleadera pro sektor marketing a obchod Julie Ivanové

Již pátým rokem se pohybuji v recruitmentu a zaměřuji se na sektor marketing a obchod. Ráda vám pomohu najít ty nejlepší obchodníky v Česku.

Randstad v číslech

  • 93 300 aktivních kandidátů
  • 2 230 obsazených pozic na stálý úvazek
  • 19 200 obsazených pozic na dočasný úvazek
  • 57 let na trhu

články

přečtěte si nejnovější články