profesní zaměření

Úspěch našich klientů je i naším úspěchem. Nejdůležitější součástí naší práce je získat pro vás a vaše podnikání ty nejvhodnější lidi. Ať už hledáte kvalitní zaměstnance na stálý či dočasný úvazek, potřebujete zkušené experty nebo čerstvé absolventy, najdeme vám ty nejlepší. Specializujeme se na vyhledávání zaměstnanců v následujících oborech:

 • účetnictví & finance

  Potřebujete sestavit nový finanční tým nebo doplnit ten stávající o účetní, analytiky, finanční manažery, kontrolory či jiné specialisty? Randstad je tím správným partnerem, který vás rychle propojí s kvalitními kandidáty všech úrovní a znalostí.

  Na vyhledávání odborníků v oblasti financí se specializujeme od začátku našeho působení na českém trhu. Díky naší dlouholeté zkušenosti známe velmi dobře tento segment i profesionály, kteří v něm působí. 

   
   
  Více
 • logistika & nákup

  Oblast logistiky a nákupu zaznamenala v poslední době rychlý vývoj. Ruku v ruce s ním přicházejí i náročnější požadavky na pracovní sílu, které se netýkají pouze množství pracovníků, ale hlavně jejich zkušeností, specializace i rychlosti, s jakou je možné je získat. Pokud hledáte partnera, který vám pomůže vyřešit požadavky na lidské zdroje v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru, Randstad je tou správnou volbou.

   

  více
 • obchod & marketing

  Chcete podpořit vaši značku a dát o sobě vědět? Rádi byste našli nové obchodní příležitosti a získali více klientů?

  Pak potřebujete hlavně ty správné lidi, kteří si s tím umí poradit! Získat ty nejlepší vám pomůže jedině silný partner v oblasti lidských zdrojů, který se na trhu dobře vyzná a rychle porozumí vašim potřebám. Obchod a marketing patří mezi segmenty, v nichž má Randstad dlouholetou tradici.  

  Ať už potřebujete charizmatické a reprezentativní obchodníky nebo marketéry s kreativní myslí, kteří vládnou nejen slovům, ale i činům, najdete je u nás! 

  více
 • IT

  Nejlepší technologie přinesou přidanou hodnotu vašemu podnikání pouze tehdy, pokud máte ty nejlepší lidi, kteří se o ně starají. Získat je představuje jednu z velkých výzev současného trhu práce. Jestliže hledáte experty v oblasti IT, jste u nás na správné adrese.

  Propojíme vás s prvotřídními profesionály, kteří nabízejí mnohem víc, než jen technické dovednosti. Specializujeme se na vyhledávání expertů pro infrastrukturní role, development, IT management nebo analýzy. Najdeme vám softwarové a webové vývojáře, systems & security odborníky i zkušené IT manažery, kteří dokáží řídit týmy lidí a za sebou mají portfolio úspěšných projektů.

  více
 • strojírenství & výroba

  Preciznost, technická zdatnost, to vše jsou vlastnosti, které by ideální zaměstnanec v oboru engineering rozhodně neměl postrádat.

  Získání takového člověka vyžaduje dobrou znalost oboru, pozic a lidí, kteří se v něm pohybují. Mezi naše spokojené klienty patří významní hráči v oblasti automobilového, gumárenského, petrochemického či strojírenského průmyslu.

  více
 • life sciences & pharma

  Hledáte experty v oblasti klinického vývoje a výzkumu, zdravotnictví nebo farmaceutického průmyslu? Máme pro vás ty nejlepší! Dodáme vám specialisty na stálé či dočasné úvazky na všechny odborné pozice-

  Nábor profesionálů v oblasti zdravotnického a farmaceutického průmyslu vyžaduje inovativní myšlení a ty správné kontakty. Randstad je stále ve spojení se zkušenými experty a dlouhodobě také spolupracuje s významnými mezinárodními farmaceutickými společnostmi i CRO organizacemi, které se zabývají výzkumem a vývojem v oblasti zdravotnictví.