Randstad With Heart srdce na pravém místě

V roce 2019 spustil Randstad celosvětový program Randstad With Heart, díky kterému mohou všichni zaměstnanci využít osm placených pracovních hodin na libovolné charitativní aktivity. Dobrovolníkům umožňuje nejen nabídnout peněžní či hmotnou podporu potřebným, ale přímo se do pomoci aktivně zapojit v rámci své běžné pracovní doby. 

společnost, randstad, randstad v ČR

Randstad With Heart v ČR

Zaměstnanci Randstadu v České republice zatím dohromady strávili více než 300 hodin pracovního času na 16 různých dobrovolnických projektech. Nejčastěji se zapojovali do charitativních akcí spojených s pomocí dětem, seniorům a zvířatům. 

historie, společnost, historie randstad

pomáháme dětem

Mnoho dobrovolníku se vypravilo do dětských lázní, nemocnic nebo domovů, kde s jejich malými obyvateli podnikli různé zábavné aktivity a tvořivé hry. Nezalekli se ovšem ani náročnější práce a rádi nabídli svou pomoc při čištění zahrady nebo hřiště.

více informací
historie, společnost, historie randstad

podáváme pomocnou tlapku

Mezi našimi zaměstnanci nechybí ani milovníci zvířat, kteří se rozhodli zapojit do venčení pejsků z útulků nebo pomohli s úklidem v domovech pro opuštěné čtyřnohé kamarády. Kromě svého času zvířátkům věnovali i něco dobrého na zub a další praktické dárky.

více informací
historie, společnost, historie randstad

nejsme v tom sami

Srdce na pravém místě mají nejen zaměstnanci Randstadu, ale i naši báječní klienti. Mnozí se bez zaváhání zapojili do podpory programu Randstad with Heart a právě díky jejich pomoci jsme mohli obdarovat zvířátka v útulcích kvalitním krmivem nebo poskytnout zařízením, která pečují o děti bez rodiny, velikou zásobu plen.

více informací
historie, společnost, historie randstad

staráme se o seniory

Spousta našich zaměstnanců se zajímá o podporu seniorů. Někteří pomohli s úklidem dobročinných obchodů, jiní se více zaměřili na osobní setkání a vzali seniory na výlet zakončený zmrzlinou a povídáním nebo na exkurzi za tajemstvím výroby dortů. Velkou radost měla i paní Edita, které zaměstnanci Randstadu věnovali invalidní vozík.

více informací

Programu Randstad with Heart fandím. Je na něm krásně vidět, jak můžeme pomoci ostatním, když se naše síly navzájem spojí. Krůček po krůčku, ruka k ruce, Randstaďák k Randstaďákovi a společně dosáhneme obdivuhodných výsledků

Vzali jsme s kolegy na procházku pejsky z útulku. Přinesli jsme jim také dárečky, dali jsme jim pamlsky a pomazlili se s nimi. Pejsci vypadali moc spokojeně. Bylo to úžasné.

Možnost věnovat jeden den libovolné dobrovolnické činnosti vnímám velmi pozitivně. Letos jsme se rozhodly pro dětskou léčebnu, kde jsme společně s kolegyňkami pro děti připravily výtvarně tvořivé aktivity. Zpětná vazba od rodičů, dětí i zástupců léčebny byla skvělá.

Je super, že se Randstad podílí na na charitativních akcích a můžeme tak pomoci tam, kde je to potřeba.

Je určitě dobře čas od času vstát z kanceláře, fyzicky si zamakat a hlavně strávit čas s těmi, kdo to nejvíce potřebují. Uvědomíte si, jak moc je důležité vážit si toho, co máte, a že pravé hodnoty spočívají v rodině, zdraví - v tom, co člověk nevyčíslí.

Moc se mi líbí, že Randstad zaměstnancům umožňuje aktivní zapojení. Mnohdy ostatní nepotřebují tolik naše peníze, ale hlavně čas a pozornost, kterou jim můžeme dát jen tím, že jim budeme nablízku.

Odnesl jsem si mnoho silných zážitků a dojmů. Těšilo mě sledovat, jakou měli senioři radost z toho, že si mohou popovídat s někým novým, kdo se o ně zajímá.

Byla to vlastně příjemná změna a také skvělá možnost, jak s kolegy aktivně prožít den a společně vykonat něco prospěšného. Odcházel jsem s dobrým pocitem ze sebe i celého týmu.