Randstad With Heart srdce na pravém místě

V roce 2019 spustil Randstad celosvětový program Randstad With Heart, díky kterému mohou všichni zaměstnanci využít osm placených pracovních hodin na libovolné charitativní aktivity. Dobrovolníkům umožňuje nejen nabídnout peněžní či hmotnou podporu potřebným, ale přímo se do pomoci aktivně zapojit v rámci své běžné pracovní doby. 

společnost, randstad, randstad v ČR

Randstad With Heart v ČR

Zaměstnanci Randstadu v České republice zatím dohromady strávili více než 185 hodin pracovního času na 13 různých dobrovolnických projektech. Nejčastěji se zapojovali do charitativních akcí spojených s pomocí dětem, seniorům a zvířatům. 

historie, společnost, historie randstad

pomáháme dětem

Mnoho dobrovolníku se vypravilo do dětských lázní, nemocnic nebo domovů, kde s jejich malými obyvateli podnikli různé zábavné aktivity a tvořivé hry. Nezalekli se ovšem ani náročnější práce a rádi nabídli svou pomoc při čištění zahrady nebo hřiště.

více informací
historie, společnost, historie randstad

podáváme pomocnou tlapku

Mezi našimi zaměstnanci nechybí ani milovníci zvířat, kteří se rozhodli zapojit do venčení pejsků z útulků nebo pomohli s úklidem v domovech pro opuštěné čtyřnohé kamarády. Kromě svého času zvířátkům věnovali i něco dobrého na zub a další praktické dárky.

více informací
historie, společnost, historie randstad

staráme se o seniory

Spousta našich zaměstnanců se zajímá o podporu seniorů. Někteří pomohli s úklidem dobročinných obchodů, jiní se více zaměřili na osobní setkání a vzali seniory na výlet zakončený zmrzlinou a povídáním nebo na exkurzi za tajemstvím výroby dortů. Velkou radost měla i paní Edita, které zaměstnanci Randstadu věnovali invalidní vozík.

více informací
historie, společnost, historie randstad

nejsme v tom sami

Srdce na pravém místě mají nejen zaměstnanci Randstadu, ale i naši báječní klienti. Mnozí se bez zaváhání zapojili do podpory programu Randstad with Heart a právě díky jejich pomoci jsme mohli obdarovat zvířátka v útulcích kvalitním krmivem nebo poskytnout zařízením, která pečují o děti bez rodiny, velikou zásobu plen.

více informací