najdeme vám skvělý tým

Úspěch našich klientů je i naším úspěchem. Nejdůležitější součástí naší práce je získat pro vás a vaše podnikání ty nejvhodnější lidi. Ať už hledáte kvalitní zaměstnance na stálý či dočasný úvazek, potřebujete zkušené experty nebo čerstvé absolventy, najdeme vám ty nejlepší. 

zadat poptávku
účetnictví, finance

účetnictví & finance

Potřebujete sestavit nový finanční tým nebo doplnit ten stávající o účetní, analytiky, finanční manažery, kontrolory či jiné specialisty? Randstad je tím správným partnerem, který vás rychle propojí s kvalitními kandidáty všech úrovní a znalostí.

Na vyhledávání odborníků v oblasti financí se specializujeme od začátku našeho působení na českém trhu. Díky naší dlouholeté zkušenosti známe velmi dobře tento segment i profesionály, kteří v něm působí. 

více informací
logistika, nákup

logistika & nákup

Oblast logistiky a nákupu zaznamenala v poslední době rychlý vývoj. Ruku v ruce s ním přicházejí i náročnější požadavky na pracovní sílu, které se netýkají pouze množství pracovníků, ale hlavně jejich zkušeností, specializace i rychlosti, s jakou je možné je získat.

více informací
obchod, marketing

obchod & marketing

Chcete podpořit vaši značku a dát o sobě vědět? Rádi byste našli nové obchodní příležitosti a získali více klientů?

Pak potřebujete hlavně ty správné lidi, kteří si s tím umí poradit! Získat ty nejlepší vám pomůže jedině silný partner v oblasti lidských zdrojů, který se na trhu dobře vyzná a rychle porozumí vašim potřebám. Obchod a marketing patří mezi segmenty, v nichž má Randstad dlouholetou tradici.  

Ať už potřebujete charizmatické a reprezentativní obchodníky nebo marketéry s kreativní myslí, kteří vládnou nejen slovům, ale i činům, najdete je u nás! 

více informací
IT

IT

Propojíme vás s prvotřídními profesionály, kteří nabízejí mnohem víc, než jen technické dovednosti. Specializujeme se na vyhledávání expertů pro infrastrukturní role, development, IT management nebo analýzy. Najdeme vám softwarové a webové vývojáře, systems & security odborníky i zkušené IT manažery, kteří dokáží řídit týmy lidí a za sebou mají portfolio úspěšných projektů.

více informací
strojírenství, výroba

strojírenství & výroba

Preciznost, technická zdatnost, to vše jsou vlastnosti, které by ideální zaměstnanec v oboru engineering rozhodně neměl postrádat.

Získání takového člověka vyžaduje dobrou znalost oboru, pozic a lidí, kteří se v něm pohybují. Mezi naše spokojené klienty patří významní hráči v oblasti automobilového, gumárenského, petrochemického či strojírenského průmyslu.

více informací
engineeriing

engineering

Najdeme vám ty správné zaměstnance pro kvalifikované pozice ve vašem podniku.

více informací
life sciences, pharma

life sciences & pharma

Nábor profesionálů v oblasti zdravotnického a farmaceutického průmyslu vyžaduje inovativní myšlení a ty správné kontakty. Randstad je stále ve spojení se zkušenými experty a dlouhodobě také spolupracuje s významnými mezinárodními farmaceutickými společnostmi i CRO organizacemi, které se zabývají výzkumem a vývojem v oblasti zdravotnictví.

více informací