přidej se do týmu Randstadu

Za úspěchem každé společnosti stojí její lidé. Naši zaměstnanci jsou naším srdcem, mozkem i rukama. Jsou základním kamenem, na kterém stavíme naše podnikání.

volná místa
otevřenost randstadu, na čem si společnost randstad zakládá

otevřenost

V Randstadu si zakládáme na otevřené a přátelské kultuře a pro naše zaměstnance vytváříme kreativní a inspirující pracovní prostředí, kde je prostor pro diskuzi a svobodné vyjadřování.

týmová práce je základ společnosti randstad

týmová práce

Základem všeho je týmová spolupráce. Neuznáváme striktní hierarchie ani skleněné stropy. Dáváme šanci a příležitost všem talentovaným a pilným lidem, kteří na sobě chtějí pracovat. 

kariérní růst

kariérní růst

V Randstadu v České republice zastávají 4/5 manažerských rolí ženy, v globálním měřítku pak tvoří 80 procent managementu lidé, kteří u nás kariérně vyrostli. Klademe velký důraz na rozvoj našich zaměstnanců, naše konzultanty vzděláváme, aby mohli být rovnocennými partnery našich klientů a stát se skutečnými experty ve svém oboru.

randstad benefity

benefity a příspěvky

 • Cafeteria systém: příspěvky na volnočasové aktivity, sport, stravování, penzijní či životní pojištění
 • smartphone (data i volání) k soukromým účelům
 • odměna za doporučení kolegy
 • bonusový systém
 • občerstvení na pracovišti
 • body do Cafeterie za věrnost a doporučení kandidáta
 • věrnostní bonus za loajalitu firmě
 • dárek k životnímu jubileu
 • firemní a dobrovolnické akce 
randstad benefity

volno a flexibilita

randstad benefity

vzdělávání a mentoring

 • Buddy program - kolega, který vám v prvních 3 měsících bude pomáhat
 • zaškolení a mentoring
 • rozvoj v oboru moderního recruitmentu, HR marketingu, legislativy a dalších zajímavých oblastech naší práce
randstad benefity

placené volno na charitu

Náš celosvětový program Randstad With Heart umožňuje všem zaměstnancům Randstadu strávit osm placených pracovních hodin ročně jakoukoliv dobrovolnickou činností dle vlastního výběru. Zvolené aktivitě se mohou věnovat v rámci své běžné pracovní doby.

více informací

Vyberte si, jaká role vám nejlépe sedne. Záleží jen na vás, jestli jste více <Tech> nebo <Touch>.

 • Sourcing Consultant

  - bez technologií si nedokážu představit svůj den

  - líbí se mi komunikovat po síti a telefonu 

  - jsem aktivní uživatel sociálních sítí, znalec online prostředí
    a hravě si poradím s vyhledáváním informací

  jsem <Tech>
 • Consultant - Professionals, Staffing; Account Specialist - RIS

  - bez kontaktu s lidmi by to nebylo ono

  - baví mě komunikovat, ptát se a naslouchat

  - líbilo by se mi pomáhat lidem najít tu správnou práci

  - chci být partnerem mých klientů a hledat pro ně talenty

  jsem <Touch>

v Randstadu lze vybudovat kariéru

Randstad Alena Zahrádková

Alena Zahrádková

area manager

Alena je naše Area Managerka a pracuje u nás již přes deset let. Rychle se vypracovala z administrativní pracovnice až na manažerku.

reference
Randstad Ondřej Budil

Ondřej Budil

commercial manager

Ondra je u nás už přes šest let a po několika letech na pozici specialisty dostal příležitost, vyzkoušet si také pozici manažera.

reference
Randstad Veronika Závorková

Veronika Závorková

senior účetní

Veronika se u nás stala seniorní účetní téměř v rekordním čase, a to za půl roku. Čtěte o jejím příběhu více.

reference

Pracovat pro světovou dvojku v oblasti personálních služeb již v době studia je příležitost k nezaplacení. Denně mám možnost nahlédnout do zákulisí jedné z nejvyhledávanějších personálních společností, sledovat práci ostřílených profesionálů, poznávat zajímavé osobnosti a sbírat životní zkušenosti nezbytné pro mou budoucí kariéru, která jak doufám, bude pokračovat právě v Randstadu.

Pavla Kopecká, Researcher

Jestliže chcete skloubit své teoretické znalosti nabyté ve škole s prací s lidmi, kterou personální agentura nabízí, tak proč ne rovnou u dvojky na světovém trhu? V Randstadu mám možnost si vyzkoušet různorodou a zajímavou práci pod vedením skvělých lidí a zažít firemní kulturu s výrazným zaměřením na lidi, která je skutečně naplňována a v neposlední řadě práci, která má smysl.

Tomáš Sládek, Researcher

Přiznám se, že úplně prvním důvodem, proč jsem zvolila Randstad bylo, že mi tuto spolupráci nabídli ve škole. Když jsem se ale potom začala pídit po dalších informacích, tak mě fakt, že je to celosvětová a uznávaná značka jen utvrdilo v mém rozhodnutí. To, co ale nejvíc oceňuji teď je, že tady skutečně existuje příležitost „začít“, že jsou tu fajn lidi, kteří jsou připraveni se věnovat někomu, kdo toho vlastně ještě moc neumí a že v Randstadu je zcela normální se rozvíjet a zkoušet nové věci. Takže teď můžu s jistotou říct, že pracuji v prostředí, do kterého se každý den těším, získávám zkušenosti, které jsou k nezaplacení, kolem mě je spousta osobnostně a rozhodně profesně skvělých lidí, kteří si se mnou dají tu práci, vše mi vysvětlí, neustále mě školí, cpou vědomostmi a já věřím, že jim to brzo splatím.

Natálie Obrusníková, Sourcing Consultant

Společnost Randstad jsem si vybrala, protože nabízela stáž se zajímavou náplní práce a měla jsem dobré zpětné vazby od spolužaček, které již zde praxi absolvovaly. Jedná se o práci, při které jsem poznala zkušené odborníky v oblasti recruitmentu, kteří dokáží předat své dosavadní zkušenosti a poznatky. Práce v Randstadu mi umožňuje se vyvíjet nejen profesně, ale i osobnostně. Díky náplni práce jsem získala přehled pracovního trhu nejen v České republice, ale také v zahraničí. Prostě se tu u všech snaží vytěžit to nejlepší, co ve vás je.

Nikola Vobrová, Junior Consultant