najděte si práci v Randstad napište si o pohovor

Za úspěchem každé společnosti stojí její lidé. Naši zaměstnanci jsou naším srdcem, mozkem i rukama. Jsou základním kamenem, na kterém stavíme naše podnikání.

volná místa

otevřenost

V Randstadu si zakládáme na otevřené a přátelské kultuře a pro naše zaměstnance vytváříme kreativní a inspirující pracovní prostředí, kde je prostor pro diskuzi a svobodné vyjadřování.

týmová práce

Základem všeho je týmová spolupráce. Neuznáváme striktní hierarchie ani skleněné stropy. Dáváme šanci a příležitost všem talentovaným a pilným lidem, kteří na sobě chtějí pracovat. 

kariérní růst

V Randstadu v České republice zastávají 4/5 manažerských rolí ženy, v globálním měřítku pak tvoří 80 procent managementu lidé, kteří u nás kariérně vyrostli. Klademe velký důraz na rozvoj našich zaměstnanců, naše konzultanty vzděláváme, aby mohli být rovnocennými partnery našich klientů a stát se skutečnými experty ve svém oboru.

Randstad jsem si vybral proto, že se mi velmi líbila oblast působení a navíc jsem se nikdy před tím nesetkal s negativním hodnocením této společnosti. Měl jsem zájem o získání zkušeností v personalistice a zároveň jsem chtěl poznat, jaké to je, pracovat pro mezinárodní společnost. Díky Randstadu se mohu nadále zlepšovat v mém oboru a zároveň se zvládám věnovat mému studiu.

David Kapin, Talent Sourcing Consultant - Logistika

Pracovat pro světovou dvojku v oblasti personálních služeb již v době studia je příležitost k nezaplacení. Denně mám možnost nahlédnout do zákulisí jedné z nejvyhledávanějších personálních společností, sledovat práci ostřílených profesionálů, poznávat zajímavé osobnosti a sbírat životní zkušenosti nezbytné pro mou budoucí kariéru, která jak doufám, bude pokračovat právě v Randstadu.

Pavla Kopecká, Researcher

Jestliže chcete skloubit své teoretické znalosti nabyté ve škole s prací s lidmi, kterou personální agentura nabízí, tak proč ne rovnou u dvojky na světovém trhu? V Randstadu mám možnost si vyzkoušet různorodou a zajímavou práci pod vedením skvělých lidí a zažít firemní kulturu s výrazným zaměřením na lidi, která je skutečně naplňována a v neposlední řadě práci, která má smysl.

Tomáš Sládek, Researcher

Ráda pracuji po boku profesionálů ve společnosti, která má velké vize do budoucna, umožňuje mi rozvoj a záleží jí na blahu svých zaměstnanců.

Anežka Kořínková, Asistentka Professionals

Přiznám se, že úplně prvním důvodem, proč jsem zvolila Randstad bylo, že mi tuto spolupráci nabídli ve škole. Když jsem se ale potom začala pídit po dalších informacích, tak mě fakt, že je to celosvětová a uznávaná značka jen utvrdilo v mém rozhodnutí. To, co ale nejvíc oceňuji teď je, že tady skutečně existuje příležitost „začít“, že jsou tu fajn lidi, kteří jsou připraveni se věnovat někomu, kdo toho vlastně ještě moc neumí a že v Randstadu je zcela normální se rozvíjet a zkoušet nové věci. Takže teď můžu s jistotou říct, že pracuji v prostředí, do kterého se každý den těším, získávám zkušenosti, které jsou k nezaplacení, kolem mě je spousta osobnostně a rozhodně profesně skvělých lidí, kteří si se mnou dají tu práci, vše mi vysvětlí, neustále mě školí, cpou vědomostmi a já věřím, že jim to brzo splatím.

Natálie Obrusníková, Sourcing Consultant

Společnost Randstad jsem si vybrala, protože nabízela stáž se zajímavou náplní práce a měla jsem dobré zpětné vazby od spolužaček, které již zde praxi absolvovaly. Jedná se o práci, při které jsem poznala zkušené odborníky v oblasti recruitmentu, kteří dokáží předat své dosavadní zkušenosti a poznatky. Práce v Randstadu mi umožňuje se vyvíjet nejen profesně, ale i osobnostně. Díky náplni práce jsem získala přehled pracovního trhu nejen v České republice, ale také v zahraničí. Prostě se tu u všech snaží vytěžit to nejlepší, co ve vás je.

Nikola Vobrová, Junior Consultant