firma je jen tak dobrá, jak dobří jsou její zaměstnanci

Za úspěchem každé společnosti stojí její lidé. Naši zaměstnanci jsou naším srdcem, mozkem i rukama. Jsou základním kamenem, na kterém stavíme naše podnikání.

V Randstadu si zakládáme na otevřené a přátelské kultuře a pro naše zaměstnance vytváříme kreativní a inspirující pracovní prostředí, kde je prostor pro diskuzi a svobodné vyjadřování. Základem všeho je týmová spolupráce. Neuznáváme striktní hierarchie ani skleněné stropy. Dáváme šanci a příležitost všem talentovaným a pilným lidem, kteří na sobě chtějí pracovat. V Randstadu v České republice zastávají 4/5 manažerských rolí ženy, v globálním měřítku pak tvoří 80 procent managementu lidé, kteří u nás kariérně vyrostli. Klademe velký důraz na rozvoj našich zaměstnanců, naše konzultanty vzděláváme, aby mohli být rovnocennými partnery našich klientů a stát se skutečnými experty ve svém oboru.

navštivte nás

Na pobočkách po celém Česku vám pomůžeme najít práci a připravit se na hovor. 

najít pobočku
Mapa

Randstad v číslech

  • 93 300 aktivních kandidátů
  • 2 230 obsazených pozic na stálý úvazek
  • 19 200 obsazených pozic na dočasný úvazek
  • 57 let na trhu

Proč pracuji pro Randstad?

Zahradkova_Alena_ctverec.jpg

Alena Zahrádková

Area Manager 

Práce v personální agentuře pro mě byl sen, od 15-ti let jsem prostřednictvím Randstadu chodila na brigády všeho druhu: administrativní práce, různé pozice ve výrobě, roznos letáků a další. Po absolvování obchodní akademie, v mých 20ti, jsem ještě přijala nabídku na týdenní brigádu přímo v Randstadu, jen jako administrativní výpomoc - zástup za krátkodobou dovolenou. Z týdne se stalo 10 let...více

Budil_Ondrej_ctverec.jpg

​Ondřej Budil

Branch Manager

Z absolventa až do manažerské pozice. ​Do Randstadu jsem nastoupil krátce po dokončení magisterského studia na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy a pracuji zde šest let. Začal jsem na juniorské pozici a hlavně se učil vše o personalistice, už po půl roce jsem začal pracovat na samostatné pozici jako konzultant. Následovalo tři a půl roku konzultantské práce, kdy jsem měl už na starosti vlastní klienty,  zajištoval pro ně nábor zaměstnanců a personální agendu...více

zavorkova_veronika_ctverec.png

Veronika Závorková

Senior účetní

Zaujala mě náplň práce jako taková a možnost se dále učit a rozvíjet. Jelikož jsem dříve pracovala pouze v malých společnostech, chtěla jsem získat zkušenosti s prací ve velké firmě. Při pohovoru vládla velmi přátelská atmosféra, díky které jsem se rozhodla, že s takovými lidmi bych chtěla pracovat. Dalším důvodem byl také velmi dynamický rozvoj společnosti Randstad, který sliboval různorodou práci a možnost se dál rozvíjet zároveň s růstem společnosti...více

Odpovědi našich kolegů a také stále ještě studentů…

David Kapin, Talent Sourcing Consultant - Logistika

Randstad jsem si vybral proto, že se mi velmi líbila oblast působení a navíc jsem se nikdy před tím nesetkal s negativním hodnocením této společnosti. Měl jsem zájem o získání zkušeností v personalistice a zároveň jsem chtěl poznat, jaké to je, pracovat pro mezinárodní společnost. Díky Randstadu se mohu nadále zlepšovat v mém oboru a zároveň se zvládám věnovat mému studiu.

Pavla Kopecká, Researcher

Pracovat pro světovou dvojku v oblasti personálních služeb již v době studia je příležitost k nezaplacení. Denně mám možnost nahlédnout do zákulisí jedné z nejvyhledávanějších personálních společností, sledovat práci ostřílených profesionálů, poznávat zajímavé osobnosti a sbírat životní zkušenosti nezbytné pro mou budoucí kariéru, která jak doufám, bude pokračovat právě v Randstadu.

Tomáš Sládek, Researcher

Jestliže chcete skloubit své teoretické znalosti nabyté ve škole s prací s lidmi, kterou personální agentura nabízí, tak proč ne rovnou u dvojky na světovém trhu? V Randstadu mám možnost si vyzkoušet různorodou a zajímavou práci pod vedením skvělých lidí a zažít firemní kulturu s výrazným zaměřením na lidi, která je skutečně naplňována a v neposlední řadě práci, která má smysl.

Anežka Kořínková, Asistentka Professionals

Ráda pracuji po boku profesionálů ve společnosti, která má velké vize do budoucna, umožňuje mi rozvoj a záleží jí na blahu svých zaměstnanců.

Natálie Obrusníková, Sourcing Consultant

Přiznám se, že úplně prvním důvodem, proč jsem zvolila Randstad bylo, že mi tuto spolupráci nabídli ve škole. Když jsem se ale potom začala pídit po dalších informacích, tak mě fakt, že je to celosvětová a uznávaná značka jen utvrdilo v mém rozhodnutí. To, co ale nejvíc oceňuji teď je, že tady skutečně existuje příležitost „začít“, že jsou tu fajn lidi, kteří jsou připraveni se věnovat někomu, kdo toho vlastně ještě moc neumí a že v Randstadu je zcela normální se rozvíjet a zkoušet nové věci. Takže teď můžu s jistotou říct, že pracuji v prostředí, do kterého se každý den těším, získávám zkušenosti, které jsou k nezaplacení, kolem mě je spousta osobnostně a rozhodně profesně skvělých lidí, kteří si se mnou dají tu práci, vše mi vysvětlí, neustále mě školí, cpou vědomostmi a já věřím, že jim to brzo splatím.

Nikola Vobrová, Junior Consultant

Společnost Randstad jsem si vybrala, protože nabízela stáž se zajímavou náplní práce a měla jsem dobré zpětné vazby od spolužaček, které již zde praxi absolvovaly. Jedná se o práci, při které jsem poznala zkušené odborníky v oblasti recruitmentu, kteří dokáží předat své dosavadní zkušenosti a poznatky. Práce v Randstadu mi umožňuje se vyvíjet nejen profesně, ale i osobnostně. Díky náplni práce jsem získala přehled pracovního trhu nejen v České republice, ale také v zahraničí. Prostě se tu u všech snaží vytěžit to nejlepší, co ve vás je.

články

přečtěte si nejnovější články