Randstad řešení permanent placement

Snažíte se na dnešním vyčerpaném trhu práce získat ostřílené profesionály, specialisty nebo vedoucí pracovníky na různé pozice ve vaší firmě? Víme, jak a kde je hledat. Umožníme vám reagovat na požadavky trhu rychle a bez kompromisů v kvalitě. Zajistíme vám odborníky, které potřebujete. 

kontaktujte nás
Randstad Permanent Placement
Randstad Permanent Placement
Randstad Permanent Placement

Hledáte vedoucí, manažery či ředitele? Potřebujete zkušené profesionály z různých oborů nebo odborníky se specifickými znalostmi? Nejlepší kandidáty získáte pomocí naší služby permanent placement!

Máme přehled o aktuálním dění na trhu práce a umíme pro vás najít experty, které potřebujete. Specializujeme se na vyhledávání zaměstnanců pro společnosti působících v oblastech Automotive, Engineering, IT, Finance, Logistika,  FMCG, ale i mnoha dalších.

Randstad Permanent Placement

získáme pro vás nejlepší kandidáty

známe trh – máme vždy aktuální informace o vývoji na trhu a víme, jak je využít ve váš prospěch

jsme odborníci - naši konzultanti jsou experti ve svém oboru, specializují se na konkrétní sektory a regiony a dokáží pro vás najít a vybrat zaměstnance, kteří vám sednou

máme dobré zdroje - pro nalezení kandidátů využíváme ty nejmodernější prostředky a metody, základem úspěchu jsou ale naši lidé, kteří se perfektně orientují ve svém segmentu a znají odborníky, kteří se v něm pohybují

nechte si navrhnout řešení pro vaši firmu

kontaktujte nás

proč zvolit permanent placement od Randstad?

flexibilita

přizpůsobíme se vašim potřebám, najdeme vám kandidáty, kteří odpovídají požadavkům na pozici, zapadnou do vaší firemní kultury a porozumí si s budoucím nadřízeným

kvalita

představíme vám jen vysoce kvalitní a prověřené kandidáty s požadovanými znalostmi a zkušenostmi

rozumíme vám

naši konzultanti se vyznají nejen v náboru, ale i v oblasti vaší působnosti, mají přehled o pozicích, které obsazujete a rozumí výzvám, kterým čelíte

Randstad Permanent Placement

Job, Boss & Company Fit©

Na začátku všech více či méně dokonalých technických nástrojů a aplikací stojí vždy člověk. Člověk, který vám hledá ideálního zaměstnance. Člověka, který by měl být vaším ideálním zaměstnancem.

Víme, že dokonalé znalosti a skvělá praxe jsou k ničemu, když k vám do firmy kandidát nezapadne osobnostně, lidsky nebo svým přístupem. Proto při výběru lidí používáme naši unikátní metodu, díky níž vás propojíme s osobnostmi, které odpovídají nejen požadavkům na pozici, ale zapadnou i do vaší firemní kultury a porozumí si s nadřízeným.

další služby v rámci permanent placement

  • RPO

    RPO neboli recruitment process outsourcing je služba, která vám uvolní ruce. V rámci tohoto programu převezmeme zodpovědnost za proces výběru a náboru vašich kmenových zaměstnanců.

    další informace
  • Randstad sourceright

    Randstad sourceright je služba, která vám pomáhá získávat, rozvíjet a také si udržet ty nejtalentovanější a nejlepší kandidáty. 

    další informace