oznámení o pochybení pro vaši ochranu

Děkujeme

V případě, že máte podezření nebo důkaz o zvláště závažném porušení postupů v souvislosti s podnikáním společnosti Randstad a nechcete nebo nemůžete nám jej sdělit přímo prostřednictvím konzultanta či naší pobočky, lze tuto skutečnost nahlásit anonymně na e-mailové adrese stiznosti@randstad.cz, na zelené lince 800 900 538 (její použití je zdarma) nebo prostřednictvím webové služby (přístupový kód 14218).

Tento způsob oznámení je určen pro taková závažná pochybení jako např. porušení lidských práv, nedodržení pravidel ochrany zdraví a bezpečnosti při práci, trestný čin, neuctivé nebo ponižující jednání, nedodržování zákona nebo porušení zásad, principů nebo postupů společnosti Randstad.

Je až poslední instancí, pokud selžou obvyklé oznamovací způsoby (přes Randstad koordinátora, konzultanta nebo vedoucího pobočky). Vaše oznámení bude zasláno a řešeno nezávislou osobou (Randstad Integrity Officer) a všechna hlášení jsou považována za přísně důvěrná. Přestože je možné svůj podnět podat anonymně, v zájmu objektivního prošetření Vás žádáme o sdělení Vaší identity.