pracujte v oboru kde budete zářit

Svět práce je místem, ve kterém se velmi dobře vyznáme a ve kterém lidem jako jste vy pomáháme získat zajímavé uplatnění. Ať už hledáte své první zaměstnání nebo jste zkušený expert a chcete udělat další krok ve své kariéře, jsme tu pro vás.

hledat práci
nákup, transport, výrobní logistika

dělnické profese

Hledáte dobrou manuální práci v místě bydliště? Rádi vám pomůžeme! Spolupracujeme s mnoha podniky po celé České republice, nabízíme práci ve výrobě, skladu a různé další dělnické pozice, z nichž mnohé nevyžadují žádné specifické dovednosti nebo vzdělání.

najít práci
finance, účetnictví, analytika

účetnictví & finance

Máte-li kladný vztah k číslům, dobré analytické schopnosti, smysl pro detail a mezi vaše silné stránky patří pečlivost a zodpovědnost, pak je finančnictví ideální oblast, ve které se můžete realizovat.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími společnostmi, můžeme tak pro vás najít ideální uplatnění šité na míru vašim požadavkům a schopnostem. 

najít práci
IT, technologie, nabídka práce

IT

Pracujete v oblasti IT a přemýšlíte o nových výzvách? Určitě si nezapomeňte prohlédnout naši nabídku! Ať jste nováček nebo zkušený profesionál, máme pro vás na výběr z pestré škály pracovních pozic od oblasti provozu, developmentu, přes business intelligence, projektové řízení až po management.

Spolupracujeme s celou řadou atraktivních zaměstnavatelů, kteří stále hledají vhodné specialisty na rozličné technické pozice. Naše nabídka je široká a často se obměňuje. Přesvědčte se sami.

najít práci
HR, multilinguals

hr & multilinguals

Aktivně mluvíte minimálně dvěma cizími jazyky? V případě, že chcete využít své jazykové schopnosti a rozvíjet se v rámci cizích jazyků, jste u nás správně. Své uplatnění určitě najdete v oblasti sdílených podnikových služeb a ve velkých mezinárodních společnostech. Oblast HR ja další, na kterou se náš tým zaměřuje. Vyberte si ze spousty zajímavých pracovních nabídek.

najít práci
engineering

engineering

Máte zkušenosti v oblasti výroby? Hledáte kvalifikované uplatnění v oborech jako je elektrotechnika, energetika, chemický průmysl, kvalita a kontrola jakosti, strojírenství, technika a vývoj, telekomunikace, výroba nebo průmysl? Tak to jste u nás správně.

najít práci
výroba, strojírenství

výroba & strojírenství

Hledáte manuální práci ve výrobě či uplatnění ve strojírenství, nejlépe s rychlým nástupem? U nás jste na správné adrese! Máme pro vás spoustu zajímavých nabídek u různých zaměstnavatelů po celé České republice! Vyberte si tu nejlepší podle toho, co by se vám líbilo dělat nebo jaký způsob práce či nastavení směn vám nejvíce vyhovuje.

najít práci
life sciences, farmacie

life sciences & farmacie

Hledáte práci ve sféře aplikovaného výzkumu zaměřeného na zkvalitnění a prodloužení lidského života? V Life Sciences nabízíme kompletní škálu pracovních pozic od výzkumu a vývoje, přes segmenty jako regulatory, marketing, prodej, management kvality, až po samotné zdravotnictví.

najít práci
obchod, marketing

obchod & marketing

Jste kreativní, hýříte nápady a rádi byste se podíleli na budování značky a dobrého jména vašeho budoucího zaměstnavatele?  Umíte jednat s lidmi, dokážete být přesvědčiví, empatičtí a máte příjemné vystupování? Podívejte se, jaké nabídky práce máme v prodeji či marketingu.

najít práci
nákup, transport, výrobní logistika

logistika & nákup

Věnujete se oblasti transportní, skladové, či výrobní logistiky, nebo vás láká toto dynamické prostředí? Randstad je specialistou náboru pro logistické role a nabízí uplatnění v mnoha oblastech tohoto oboru. Spolupracujeme s velkými společnostmi v automobilovém průmyslu, strojírenské a elektrotechnické výrobě nebo výrobě spotřebního zboží, pro které neustále hledáme šikovné lidi.

najít práci

pošlete nám své CV

poslat CV