brigáda ihned a bez starostí.

Studuješ a hodil by se ti přivýdělek? Hledáš zajímavou brigádu na recepci, ve skladu či výrobě? Bojíš se, že neprojdeš sítem nebo tě předběhnou jiní? Žádné obavy. Dej nám o sobě vědět a rádi ti pomůžeme.

přihlásit se na brigádu

brigády na recepci

Jsi komunikativní, pečlivost ti není cizí a  za každé situace dokážeš vykouzlit milý úsměv na tváři? Potřebuješ také vždy vše na svém místě a nevykolejí tě žádný kyselý obličej? Tak to ti určitě sedne práce na recepci. Něco nového se naučíš a chození na brigádu bude radost.

brigády na recepci
brigáda, výroba, práce

brigády ve výrobě

Nechybí ti šikovnost a zručnost? Hledáš jednoduchou manuální práci, ke které nepotřebuješ žádné speciální znalosti ani zkušenosti? Tak to jsi u nás na správné adrese. V naší nabídce najdeš spoustu brigád v různých oblastech výroby. Stačí si jen vybrat, jaký typ práce ti nejlépe sedne.

brigády ve výrobě
brigáda, sklad

brigády ve skladu

Dobrá fyzička a smysl pro orientaci. Právě tyhle vlastnosti určitě nesmí chybět žádnému šikovnému skladníkovi a skladnici. I ty preferuješ práci ve svižném tempu, hlavně když to pěkně ubíhá? Tak to by tě určitě bavila brigáda ve skladu. Sice se moc nezastavíš, ale směny ti rychle utečou a vyděláš si slušné peníze.

brigády ve skladu

brigády v administrativě

Tykáš si s počítačem? Pečlivost, přesnost a dobré organizační schopnosti patří mezi tvé silné stránky? Chceš brigádu, při které budeš namáhat více hlavu než ruce? Pak na nic nečekej a podívej se na naši nabídku pozic v administrativě. Nejen že si přivyděláš, ale tahle zkušenost se ti určitě bude hodit i při hledání práce v budoucnu.

brigády v administrativě

získej brigádu bez problémů

získat brigádu

zařídíme ti brigádu v Praze, Brně či Ústí