najdeme pro vás talentované zaměstnance.

Umět získat správné lidi ve správný čas patří mezi klíčové schopnosti, které rozhodují o úspěchu podnikání. Výsledek vašeho úsilí závisí na způsobu vyhledávání potenciálních kandidátů, jejich výběru i postupech při vedení pohovorů. Randstad má v této oblasti rozsáhlé zkušenosti i mnoho užitečných kontaktů. Rádi se s vámi o ně podělíme a pomůžeme najít a získat ty nejlepší talenty pro vaši firmu.

zadat poptávku
employees sitting and chatting

Randstad News

Nezaměstnanost v České republice v únoru po dvou měsících růstu klesla na 3 %. Počet lidí bez práce klesl na 227 369, což je nejnižší únorová hodnota od roku 1997. Volných míst letos v únoru přibylo proti lednu o přibližně 10 000 na 351 624.

přečtěte si více
Randstad Workmonitor

Randstad Workmonitor

V uplynulých šesti měsících změnilo zaměstnání 20,5 % Čechů. Další více než pětina lidí si aktuálně jinou práci buď aktivně hledá, nebo se po zajímavých příležitostech poohlíží. Se svým stávajícím zaměstnavatelem je spokojených pouze 65 % zaměstnanců.

přečtěte si více
Randstad Workmonitor
Randstad Employer Brand Research

nejatraktivnější obory

Za nejatraktivnější obory považují Češi s VŠ vzděláním IT a podnikové služby. IT je nejatraktivnějším oborem i pro zaměstnance se střední školou, druhé místo však v jejich očích zaujímají média a podnikové služby staví na třetí příčku.

přečtěte si více
Randstad Workmonitor

Randstad HR trends

V roce 2019 byla největší poptávka po zaměstnancích na pozice ve výrobě, obchodu a IT. Hlavními důvody pro nábor zaměstnanců byla zejména rostoucí fluktuace, expanze firem a růst ekonomiky. 

přečtěte si více
Randstad Workmonitor
Randstad Workmonitor

polovina Čechů by se stěhovala za prací

Možnosti kariérního růstu a lepší rovnováha mezi soukromým a pracovním životem je pro 52 % Čechů argumentem pro stěhování za prací, a to dokonce i do zahraničí. Nejlákavější jsou pro většinu Čechů pracovní nabídky z Německa. 

číst více
pomoc s hledáním zaměstnanců

Randstad Workmonitor

Dostatečně připravených na práci v digitalizovaném prostředí se cítí celých 71 % českých zaměstnanců. Většina respondentů průzkumu Workmonitor se shodla na tom, že studenti by měli věnovat zesílenou pozornost studiu STEM oborů, jen tak budou připraveni na trh práce budoucnosti.

číst více
magnifying glass data
ocenění Randstad Award pro nejatraktivnějšího zaměstnavatele získala

ŠKODA AUTO

Druhou příčku obsadil Microsoft a třetí Seznam.cz. O výsledcích rozhodla široká veřejnost v rámci průzkumu Randstad Employer Brand Research.

vítězové 2019
Randstad Workmonitor
přečtěte si nové vydání

časopisu PERSONAL

Jak na práci při mateřské či rodičovské dovolené a jak se v Česku žije pracujícím maminkám? Co znamená být digitálním nomádem a pro koho je takový životní styl vhodný? Jak se hledá práce a zaměstnanci v českém Silicon Valley - Brně? To vše a mnohem víc se dozvíte v novém vydání našeho magazínu Personal.

číst PERSONAL
flexibilita náborů pracovní síly

jak na nábor flexibilní pracovní síly

Existuje chytré řešení pro společnosti, které i v době nízké nezaměstnanosti potřebují nabírat zaměstnance podle výrobního či sezónního cyklu?

přečtěte si více
pomoc s hledáním zaměstnanců

Pomůžeme vám najít zaměstnance

Sepsali jsme pro vás podrobného průvodce dnešního trhu práce v oboru engineering.

číst průvodce

najít lokalitu.

Stavte se a řekněte "ahoj" v některé z našich poboček.