najdeme pro vás talentované zaměstnance.

Umět získat správné lidi ve správný čas patří mezi klíčové schopnosti, které rozhodují o úspěchu podnikání. Výsledek vašeho úsilí závisí na způsobu vyhledávání potenciálních kandidátů, jejich výběru i postupech při vedení pohovorů. Randstad má v této oblasti rozsáhlé zkušenosti i mnoho užitečných kontaktů. Rádi se s vámi o ně podělíme a pomůžeme najít a získat ty nejlepší talenty pro vaši firmu.

zadat poptávku
employees sitting and chatting

Randstad News

Nezaměstnanost v Česku v květnu klesla na 2,6 % z dubnových 2,7 %. Bez práce bylo 200 675 lidí, což je nejméně od května 1997. Volných pracovních míst opět přibylo a jejich nabídka tak nadále převyšovala počty nezaměstnaných. 

přečtěte si více
magnifying glass data
ocenění Randstad Award pro nejatraktivnějšího zaměstnavatele získala

ŠKODA AUTO

Druhou příčku obsadil Microsoft a třetí Seznam.cz. O výsledcích rozhodla široká veřejnost v rámci průzkumu Randstad Employer Brand Research.

vítězové 2019
Randstad Workmonitor
Radstad Workmonitor

více než pětina Čechů změnila zaměstnání

V uplynulých šesti měsících změnilo zaměstnání 20,5 % Čechů. Další pětina lidí si novou práci buď aktivně hledá, nebo se po zajímavých pracovních příležitostech u jiného zaměstnavatele poohlíží.

přečtěte si více
Randstad Workmonitor
přečtěte si nové vydání

časopisu PERSONAL

Jak na práci při mateřské či rodičovské dovolené a jak se v Česku žije pracujícím maminkám? Co znamená být digitálním nomádem a pro koho je takový životní styl vhodný? Jak se hledá práce a zaměstnanci v českém Silicon Valley - Brně? To vše a mnohem víc se dozvíte v novém vydání našeho magazínu Personal.

číst PERSONAL
Randstad Workmonitor
Randstad Workmonitor

profese budoucnosti

Více než polovina zaměstnanců si uvědomuje, že pro budoucí působení na trhu práce potřebuje odlišný soubor dovedností, zejména z oblasti technologií. Umí jim firmy se vzděláváním a rozvojem pomoci?

přečtěte si více
Randstad Workmonitor
Radstad Workmonitor

digitalizace v práci

Digitalizace je často považována za ohrožení trhu práce. Většina Čechů přesto vnímá zvyšující se vliv technologií na svou práci jako příležitost a chce získat více digitálních dovedností, aby si tím v budoucnu zajistila přísun pracovních příležitostí. 

přečtěte si více
pomoc s hledáním zaměstnanců
průzkum HR trendů

zaměstnavatelé jsou připraveni navýšit mzdy

Většina společností v ČR je připravena nabídnout až o 15 % vyšší mzdy, aby tak zamezila fluktuaci, udržela své klíčové lidi a získala nové pracovníky. 

číst více
Randstad Workmonitor

Randstad Workmonitor: Dobrovolnictví jen v placeném volnu

Do neplacených dobrovolnických aktivit se zapojuje pouze 15 % Čechů. Pokud by zaměstnavatelé byli ochotni dávat na dobročinné akce  placené volno, počet dobrovolníků by výrazně vzrostl.

číst více
flexibilita náborů pracovní síly

jak na nábor flexibilní pracovní síly

Existuje chytré řešení pro společnosti, které i v době nízké nezaměstnanosti potřebují nabírat zaměstnance podle výrobního či sezónního cyklu?

přečtěte si více
pomoc s hledáním zaměstnanců

Pomůžeme vám najít zaměstnance

Sepsali jsme pro vás podrobného průvodce dnešního trhu práce v oboru engineering.

číst průvodce

najít lokalitu.

Stavte se a řekněte "ahoj" v některé z našich poboček.