najdeme pro vás talentované zaměstnance.

Umět získat správné lidi ve správný čas patří mezi klíčové schopnosti, které rozhodují o úspěchu podnikání. Výsledek vašeho úsilí závisí na způsobu vyhledávání potenciálních kandidátů, jejich výběru i postupech při vedení pohovorů. Randstad má v této oblasti rozsáhlé zkušenosti i mnoho užitečných kontaktů. Rádi se s vámi o ně podělíme a pomůžeme najít a získat ty nejlepší talenty pro vaši firmu.

zadat poptávku

bezpečně do práce

Utvořili jsme Alianci předních světových HR společností (Randstad NV - Adecco Group- ManpowerGroup). Společně chceme pomoci firmám a pracovníkům s bezpečným návratem do práce - až nastane vhodný čas. 

více informací
employees sitting and chatting

Randstad News

Nezaměstnanost v ČR v prosinci stoupla na 4 %. Ve srovnání s listopadem přibylo téměř 17 500 nezaměstnaných. Meziměsíčně mírně stoupl počet volných pracovních míst, v meziročním srovnání to je ale pokles o téměř 22 400 volných pozic.

přečtěte si více
Randstad Workmonitor

pandemie změnila mentalitu zaměstnanců

Během posledního půlroku změnila zaměstnání pětina Čechů. Fluktuace se týká zejména oblastí nejvíce postižených pandemií, přístup zaměstnanců se ale mění i v ostatních oborech.

přečtěte si více
Randstad Workmonitor
průzkum randstad

v oblasti HoReCa změnilo práci 43 % zaměstnanců

V uplynulém půlroce změnilo zaměstnání 19,8 % Čechů. Další pětina si jinou práci buď aktivně hledá, nebo se po zajímavých pracovních příležitostech u jiného zaměstnavatele poohlíží. 

přečtěte si více
Randstad Workmonitor
anketa randstad

třetina firem chce posílit online fungování

Jak se vypořádaly s pandemií firmy z oboru výroby a logistiky? Jaká opatření zavedly a plánují zavést a jak odhadují vývoj v oboru do budoucna?

přečtěte si více
employees sitting and chatting

tři čtvrtiny firem zavedly během pandemie nové způsoby práce

Pandemie koronaviru způsobila ve fungování firem celou řadu změn. Došlo k zavádění nových způsobů práce, ke změnám obchodního modelu či nasazování nových technologií a automatizace. Mnoho zaměstnanců změnilo obor své působnosti.

přečtěte si více
Randstad Workmonitor

nábory v nouzovém stavu

Nábory nových pracovníků v Česku probíhají i během nouzového stavu. Jejich způsob se však zásadně změnil. Online pohovory, již dříve běžně využívané s uchazeči na kancelářské profese, se nyní nově zavedly i v případě náboru zaměstnanců do výroby.

číst více
pomoc s hledáním zaměstnanců
Randstad Workmonitor

Češi si oblíbili flexibilitu

Pracovní a soukromý čas už Češi nevnímají striktně odděleně. Na pracovní telefonáty, e-maily a textové zprávy reaguje mimo svou běžnou pracovní dobu okamžitě 58 % českých zaměstnanců, 77 % zase občas řeší své soukromé záležitosti během pracovní doby.

číst více
Randstad Workmonitor

mladší generace umí lépe jednat o odměnách

Sebevědomí v platovém vyjednávání ovlivňuje i nízká míra nezaměstnanosti. Jsou ale všechny věkové skupiny zaměstnanců stejně náročné? Jak se liší vyjednávací síla napříč generacemi?

přečtěte si více

najít lokalitu.

Stavte se a řekněte "ahoj" v některé z našich poboček.