najdeme pro vás talentované zaměstnance.

Umět získat správné lidi ve správný čas patří mezi klíčové schopnosti, které rozhodují o úspěchu podnikání. Výsledek vašeho úsilí závisí na způsobu vyhledávání potenciálních kandidátů, jejich výběru i postupech při vedení pohovorů. Randstad má v této oblasti rozsáhlé zkušenosti i mnoho užitečných kontaktů. Rádi se s vámi o ně podělíme a pomůžeme najít a získat ty nejlepší talenty pro vaši firmu.

zadat poptávku
employees sitting and chatting

Randstad News

Nezaměstnanost v Česku zůstala v září na srpnové míře 3,8 %. V evidenci úřadů práce bylo ke konci měsíce 277 015 nezaměstnaných. Proti srpnu počet uchazečů o místo klesl o 2063.

přečtěte si více
Randstad Workmonitor

nábory v nouzovém stavu

Nábory nových pracovníků v Česku probíhají i během nouzového stavu. Jejich způsob se však zásadně změnil. Online pohovory, již dříve běžně využívané s uchazeči na kancelářské profese, se nyní nově zavedly i v případě náboru zaměstnanců do výroby.

číst více
pomoc s hledáním zaměstnanců
Randstad Workmonitor

Češi si oblíbili flexibilitu

Pracovní a soukromý čas už Češi nevnímají striktně odděleně. Na pracovní telefonáty, e-maily a textové zprávy reaguje mimo svou běžnou pracovní dobu okamžitě 58 % českých zaměstnanců, 77 % zase občas řeší své soukromé záležitosti během pracovní doby.

číst více
Randstad Workmonitor

mladší generace umí lépe jednat o odměnách

Sebevědomí v platovém vyjednávání ovlivňuje i nízká míra nezaměstnanosti. Jsou ale všechny věkové skupiny zaměstnanců stejně náročné? Jak se liší vyjednávací síla napříč generacemi?

přečtěte si více

najít lokalitu.

Stavte se a řekněte "ahoj" v některé z našich poboček.