jsme Randstad utváříme svět práce

Svět práce se vyvíjí a my s ním. Utváříme ho, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci.

naše pobočky
hodnoty společnosti randstad

naše hodnoty

Věříme, že práce je v životě každého člověka jednou z podmínek spokojenosti. Víme, že každý člověk má jiné potřeby, a tyto potřeby se v různých životních etapách mění a vyvíjí. Naším posláním je propojit dva ideální protějšky, kteří se perfektně doplní – najít talenty pro firmy a firmy pro talenty. Dosadit toho správného člověka na tu správnou pozici je základem veškeré naší činnosti. To je práce, která nás baví a dává nám smysl, protože mění pozitivním směrem životy našich klientů i kandidátů.

kontaktujte nás
tým randstad, možnost stát se součástí týmu

staňte se součástí našeho týmu

Jste ctižádostiví, cílevědomí, a rádi byste svůj talent spojili se společností, která podpoří vaše ambice a ocení vaše úsilí? U nás jste na správné adrese!

přidejte se k nám
lidé v randstadu

naši lidé

Motorem, který pohání náš růst, výkonnost a úspěch, jsou naši lidé. Soustředíme se na budování týmů konzultantů – náborových expertů, kteří se perfektně vyznají v konkrétních oborech a segmentech trhu. Výběr vhodného zaměstnance vždy přizpůsobují vašim individuálním potřebám v oblasti lidských zdrojů, odborným požadavkům na danou pozici, prostředí firmy i osobnosti budoucího nadřízeného. Naše pobočky najdete po celé České republice, vyhledáme pro vás zaměstnance na všech úrovních odbornosti a řízení.

najít lokalitu.

Stavte se a řekněte "ahoj" v některé z našich poboček.