utváříme svět práce

Svět práce se vyvíjí a my s ním. Utváříme ho, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci.

Rozjeďte vaši kariéru či podnikání dobrým směrem! Spojte síly s tím správným partnerem v oblasti personálních služeb! Naším cílem a posláním je propojovat firmy s talenty. Doporučíme vám ty správné kariérní kroky a najdeme ty správné zaměstnance. To je to, co děláme a kým jsme. Už více než 57 let.

 
virtuální prohlídka pražské pobočky
History

historie Randstad ve světě

Příběh naší společnosti začal v roce 1960 v Holandsku, jak jinak, než na kole. To v té době spolu se dvěma studentskými pokoji a 500 guldeny tvořilo celý svět Randstadu. Student Frits Goldschmeding a jeho kamarád Ger Daleboudt nedisponovali do začátku velkým kapitálem, o to větší ale byly jejich plány. Věřili, že pracovní trh může fungovat mnohem flexibilněji a tou správnou cestou, jak dosáhnout změn k lepšímu, je práce na dočasný úvazek. A nezůstalo jen u plánování. Když před více než 57 lety vezli na starém bicyklu mladou sekretářku - prvního doporučeného zaměstnance, jejich prvnímu klientovi, ještě netušili, že právě položili základ společnosti, která se stane jednou z nejuznávanějších a nejvýznamnějších personálních agentur vůbec. Jejich velký sen se jim v průběhu dalších let podařilo změnit ve skutečnost. Randstad postupně rozšířil svou působnost do dalších 39 zemí, a stal se druhým největším poskytovatelem personálních služeb na světě. Dnes už naši konzultanti na kole kandidáty nevozí, zůstal v nás ale stále stejný elán a odhodlání jako tenkrát. Stále jsme tu pro vás, připraveni podat pomocnou ruku a najít řešení i tam, kde zdánlivě žádné není.

Randstad v ČR

Cesta Randstadu v České republice začala v roce 2008. Vstoupili jsme na trh převzetím lokální agentury a na jejích základech začali budovat značku Randstad, která už v té době měla velmi silné postavení ve světě. Z původní hrstky pracovníků se náš tým postupně rozšířil na 210 zaměstnanců, kteří nyní pracují v 12 samostatných pobočkách a 12 on site řešeních v sídlech klientů. Zejména díky dynamickému vývoji v posledních letech se nám podařilo posílit dobrou pověst Randstad i v tuzemsku a stát se jedním z lídrů na českém trhu personálních agentur.

najít nejbližší pobočku

naše hodnoty

Pro většinu lidí je perspektiva trvalé práce důležitým předpokladem spokojeného a plnohodnotného života. Ke své seberealizaci ale mnozí potřebují i něco navíc. Někteří časovou flexibilitu, jiní možnost pracovat na odlišných projektech nebo na různorodé úvazky. Tyto potřeby se v různých životních etapách mění a vyvíjí. Naším posláním je propojit dva ideální protějšky, kteří se perfektně doplní – najít talenty pro firmy a firmy pro talenty. Dosadit toho správného člověka na tu správnou pozici je základem veškeré naší činnosti, to je práce, která nás baví a dává nám smysl, protože mění pozitivním směrem životy našich klientů i kandidátů. 

kontaktujte nás

naši lidé

Motorem, který pohání náš růst, výkonnost a úspěch, jsou naši lidé. Soustředíme se na budování týmů konzultantů – náborových expertů, kteří se perfektně vyznají v konkrétních oborech a segmentech trhu. Navzdory naší velikosti a globálnímu zaměření se specializujeme velmi detailně na konkrétní sektory a máme v zásobě specialisty, kteří se pohybují v prostředí vašeho zájmu.

Výběr vhodného zaměstnance vždy přizpůsobují vašim individuálním potřebám v oblasti lidských zdrojů, odborným požadavkům na danou pozici, prostředí firmy i osobnosti budoucího nadřízeného.

Naše pobočky najdete po celé České republice, vyhledáme pro vás zaměstnance na všech úrovních odbornosti a řízení.

podporujeme

Jsme přesvědčeni, že každý podnik by se měl kromě budování vlastního podnikání soustředit i na další aktivity, které jsou smysluplné a přináší dobré změny a radost do života lidí. Ve světě i v České republice jsme proto nabídli partnerství několika projektům, které jsou blízké našemu srdci a hodnotám. Spolupracujeme s organizací VSO (Voluntary Service Overseas) a spolu s ní se snažíme bojovat proti chudobě ve světě a podporovat zaměstnatelnost v rozvojových zemích. Postavili jsme rychlou plachetnici Clipper Stad Amsterdam, která pomáhá lidem nastartovat úspěšnou kariéru a připravuje je na vstup do světa práce. Stali jsme se partnery týmu F1 Williams Martini Racing, se kterým sdílíme stejné hodnoty: zaměření na velké cíle a budování vysoce výkonného týmu, který dokáže efektivně spolupracovat. V České republice podporujeme azylové centrum pro děti v krizi, Dům tří přání. Jsme také velmi hrdí na naše zaměstnance, kteří v rámci svých vlastních dobrovolnických aktivit přispívají na různé charitativní projekty, mnozí se například stali Dobrými Anděly a pomáhají dětem a jejich rodinám v tíživých životních situacích.

sponzorujeme

staňte se součástí našeho týmu

Jste ctižádostiví, cílevědomí, a rádi byste svůj talent spojili se společností, která podpoří vaše ambice a ocení vaše úsilí? U nás jste na správné adrese! Naše dveře jsou vždy otevřené všem šikovným lidem, kteří mají motivaci a chuť pracovat. V našich pobočkách po celé ČR nabízíme řadu volných míst na všech úrovních. Ať už hledáte své první zaměstnání nebo jste ostřílený profesionál, který čeká na novou výzvu, máme pro každého něco. Ozvěte se nám, u nás určitě najdete pozici, která vám bude vyhovovat.

přidejte se k nám