sponzorujeme a pomáháme.

randstad with heart

Randstad With Heart je globální program, umožňující našim 38 000 zaměstnancům po celém světě, strávit 8 hodin ročně, v pracovní době, dobrovolnickou činností, kterou si sami zvolí. Může jít o charitativní běh nebo třeba pomoc ve zvířecím útulku.

více o Randstad With Heart
dům tří přání, nadace

dům tří přání

Dům tří přání je místem, kde mohou vyslovit svá přání děti, kterých se na ně nikdy nikdo nezeptal. Poskytuje jim bezpečné zázemí a odbornou pomoc a nabízí profesionální podporu i jejich rodinám.

Dobrý anděl, nadace

dobrý anděl

Když malé dítě onemocní závažnou a dlouhodobou nemocí, je to velká a těžká rána pro něj a celou jeho rodinu. Jeden z rodičů musí opustit ze dne na den své zaměstnání, aby mohl být nemocnému dítěti na blízku. Příjmy klesnou a výdaje spojené s léčbou postupně rostou a rodina se ocitá ve finanční tísni. Proto jsou zde Dobří andělé, kteří rodinám dlouhodobě zasílají finanční příspěvky, a to po celou dobu léčby i rekonvalescence.

VSO - voluntary service overseas

Voluntary Service Overseas (VSO) je přední světová nezisková organizace, která bojuje proti chudobě prostřednictvím dobrovolnické činnosti. Zaměřují se na udržitelný rozvoj a dobrovolnictví v rozvojových zemích.

VSO je unikátní tím, že přivádí různé lidi k poskytování svých znalostí, zkušeností a dovedností v rámci dobrovolnické činnosti v rozvojových zemích. VSO dobrovolníci sdílejí své dovednosti a odborné znalosti v oblastech financí, vzdělávání, zdravotnictví, HR a řízení podniků.

Randstad podporuje VSO tím, že poskytuje odborné znalosti, financování a hledá dobrovolníky. Zaměstnanci společnosti Randstad se mohou do dobrovolnictví zapojit prostřednictvím VSO různým způsobem: v jejich bydlišti, on-line nebo v rámci zahraničních úkolů, které trvají až 9 měsíců. Sdílením dovedností a odborných znalostí podporujeme společnost VSO při zmírňování chudoby po celém světě.