pokusy o podvod a zneužití značek skupiny Randstad

Rádi bychom vás informovali o tom, že může docházet k pokusům o zneužití značky Randstad. Osoby, které nejsou v žádném spojení se skupinou Randstad, mohou navenek předstírat, že spadají pod některou z našich značek.

bez našeho svolení

  • kontaktují jménem Randstadu lidi (například prostřednictvím e-mailu, dopisu, telefonu, sociálních médií), představují se jako náboráři společnosti Randstad a informují je o "vhodné pozici" (buď skutečné volné místo nabízené společností Randstad nebo falešné)
  • jménem Randstadu umisťují falešné pracovní inzeráty na (pracovní) portály a snaží se tak nalákat lidi, aby je sami kontaktovali

Dotyčné osoby pak požadují od svých "potenciálních obětí", aby jim poskytly veškeré osobní údaje a aby jim poslaly (posílaly) peníze. Rádi bychom proto upozornili, že v průběhu náborového procesu nebo hledání zaměstnání žádná ze značek Randstad od kandidáta nikdy nebude požadovat kopii kreditní nebo debetní karty ani platbu jakéhokoli druhu.

Pokud budete mít podezření na (možné) zneužití značek skupiny Randstad, zejména že dochází k pokusům o podvod, informujte nás o tom, prosím, co nejdříve prostřednictvím webového formuláře (přístupový kód je 14218) nebo na bezplatné zelené lince 800 900 538.