práce na slévárně, až 26 000 kč, příspěvek na dopravu, ubytování, ostrava

kontakt
rené naivert - 771 128 143, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/33/09/2020/RN - t-2412

popis pracovní pozice

Poptáváte práci na Ostravsku ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí? Tak právě takovou pro Vás máme. Momentálně hledáme fyzicky zdatné pracovníky na pozici operátora slévárny do firmy zabývající se výrobou automobilových a motocyklových brzd. Přihlaste se nyní a užijte si mzdu až 26 000 Kč hned v prvním měsíci, příspěvek na dopravu, možnost zajištění ubytování a spoustu dalších bonusů.

Co Vás v práci čeká:

  • obsluha různorodých strojů - pecí pro tavení hliníku, licích strojů, zařízení pro finální úpravu odlitků (broušení) a kontrolu kvality (rentgeny)
  • práce ve čtyřsměnném provozu (volné dva víkendy v měsíci a každý čtvrtý týden volno od pondělí do čtvrtku)

co vám nabídneme

  • mzdu až 26 000 Kč už v prvním měsíci
  • po zaučení možnost navýšení platu
  • příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč (podle vzdálenosti bydliště)
  • bonus za nepřetržitý provoz 500 - 2 000 Kč (dle odpracovaných let)
  • bonus za doporučení kamaráda 6 000 Kč + možnost pracovat na stejné směně
  • příplatky za ztížené prostředí a 9 % prémie každý měsíc
  • dotované stravné (obědy ve firemní kantýně za 31 - 35 Kč)
  • možnost zajištění ubytování
  • 25 dní dovolené
  • stabilní zaměstnání na HPP
  • výbornou dopravní dostupnost z Havířova, Petřvaldu a Frýdku Místku + velké parkoviště před firmou
  • nástup možný do týdne od pohovoru

co od vás očekáváme

  • pokud máte alespoň krátkou zkušenost z výroby, tak vše ostatní Vás naučíme

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.