práce na slévárně až 26 500 kč/měsíc, ostrava.

kontakt
rené naivert - 771128143, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/33/09/2020/RN - t-2412

popis pracovní pozice

Hledáme fyzicky zdatné pracovníky pro jednoduchou, ale fyzicky náročnou práci, se mzdou až 26 500 Kč v prvním měsíci. Budete obsluhovat různorodé stroje - pece pro tavení hliníku, licí stroje, zařízení pro finální úpravu odlitků (broušení) a kontrolu kvality (rentgeny). Nástup je možný do týdne od pohovoru.

  • Už v prvním měsíci mzda 23 800 - 26 500 Kč (115 Kč/hod + příplatky)
  • Příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč (podle vzdálenosti bydliště)
  • Výborná dopravní dostupnost z Havířova, Petřvaldu a Frýdku Místku + velké parkoviště před firmou
  • Bonus za nepřetržitý provoz 500 - 2 000 Kč (dle odpracovaných let)
  • Bonus za doporučení kamaráda 6 000 Kč + možnost pracovat na stejné směně
  • Příplatky za ztížené prostředí a 9% prémie každý měsíc
  • Dotované stravné (obědy ve firemní kantýně za 31 - 35 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Pracoviště: Ostrava Hrabová

co od vás očekáváme

  • Máte alespoň krátkou zkušenost z výroby
  • Zvládnete fyzicky náročnou práci
  • Nevadí vám nepřetržitý provoz

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.