pomozte známému k lepší práci

Zajišťovat lidem skvělou práci je smyslem našeho podnikání. Nabízíme volná pracovní místa na nejrůznějších kvalifikovaných i nekvalifikovaných pozicích a neustále hledáme zajímavé kandidáty. 

Neváhejte a doporučte nám své známé nebo kamarády!  Pomůžete k lepší nebo nové kariéře lidem ve vašem okolí a získáte za to zajímavou odměnu ve výši 6.000 Kč. (odměna bude vyplacena ve formě poukázek do supermarketu nebo flexipasech)  

Každý rok zaměstnáváme tisíce lidí u našich klientů a také jim nacházíme stálou práci u skvělých firem. Vámi doporučený kandidát může být jedním z nich.

doporučte nám známého prostřednictvím formuláře

vyplnit formulář

podmínky

pro vyplacení vaší odměny

  1. Získání odměny se vztahuje na hlavní pracovní poměr doporučené osoby. Podmínkou je setrvání v zaměstnání minimálně po celou zkušební dobu (tj. 3 měsíce v případě zaměstnání na stálý pracovní poměr nebo odpracuje minimálně 480 hodin v případě přidělení společností Randstad HR Solutions s.r.o. k jejímu klientovi).
  2. Uchazeč o zaměstnání musí se svým doporučením jako uchazeče o zaměstnání souhlasit a vědět, že nám jeho údaje předáte.
  3. Vyplněním registračního formuláře předáte informace o tomto uchazeči o zaměstnání konzultantovi a zároveň, posláním kopie tohoto formuláře e-mailem budeme informovat tohoto uchazeče.
  4. Nárok na odměnu nevzniká v případě, že doporučená osoba je již evidovaná v interní databázi kandidátů společnosti Randstad.
  5. S uchazečem se spojíme, probereme možnosti a další postup výběru vhodného zaměstnání.
  6. V případě úspěšného procesu (tzn. doporučený uchazeč podepíše novou pracovní smlouvu) prostřednictvím společnosti Randstad HR Solutions s.r.o. a uplynutím zkušební doby v novém zaměstnání, Vám vzniká nárok na odměnu za Vaše doporučení.
  7. Po úspěšném ukončení zkušení doby se s Vámi spojíme a domluvíme se s Vámi na předání Vaší odměny. Odměna bude předána osobně oproti podpisu o přijetí na jedné z poboček spol. Randstad.
  8. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na doporuc@randstad.cz

Podrobné podmínky a veřejný příslib spol. Randstad HR Solutions s.r.o. o vyplacení odměny za doporučení, naleznete v tomto dokumentu.