najdeme vám talenty obchod & marketing

Pokud byste rádi své marketingové či obchodní oddělení obohatili o odborníky, po kterých je na trhu momentálně největší poptávka, neváhejte a zavolte Randstad. Víme přesně, jak má správný marketingový profesionál či zkušený obchodník vypadat a rychle ho pro vás dokážeme získat!

zadat poptávku

rychlejší nábor

Zrychlíme váš nábor pomocí osvědčených HR procesů lídra v externím náboru a zkušených recruiterů v oborech marketing a obchod.

zadat poptávku

rozsáhlá databáze obchodníků

Pomůžeme vám rychle najít nové zaměstnance pomocí rozsáhlé databáze juniorních i seniorních obchodníků, marketérů a dalších specialistů z oborů marketing a obchod.

zadat poptávku

pomůžeme vám najít skvělého marketéra nebo obchodníka

zadat poptávku

máme pro vás talenty

marketing a obchod

Hledáte kreativního marketéra nebo šikovného obchodníka?

Randstad má s hledáním kandidátů v této oblasti bohaté zkušenosti. Zaměřujeme se na ni od počátku našeho působení na českém trhu a díky získaným znalostem i rozsáhlé síti kontaktů dokážeme velmi rychle a efektivně obsadit volná místa ve vašem obchodním či marketingovém oddělení.

Obchod a marketing patří mezi segmenty, v nichž má Randstad dlouholetou tradici. Náš tým profesionálů, vám představí kvalitní kandidáty, kteří budou odpovídat přesně vašim potřebám.

Nabíráme pro klienty juniorní i seniorní obchodníky a marketingové specialisty.

Specializujeme se na:

  • Key Account Managers
  • Marketing Specialists
  • Sales Directors
  • Marketing Assistants