najdeme vám talenty obchod & marketing

Pokud byste rádi své marketingové či obchodní oddělení obohatili o odborníky, po kterých je na trhu momentálně největší poptávka, neváhejte a zavolte Randstad. Víme přesně, jak má správný marketingový profesionál či zkušený obchodník vypadat a rychle ho pro vás dokážeme získat!

zadat poptávku

rychlejší nábor

Zrychlíme váš nábor pomocí osvědčených HR procesů lídra v externím náboru a zkušených recruiterů v oborech marketing a obchod.

zadat poptávku

rozsáhlá databáze obchodníků

Pomůžeme vám rychle najít nové zaměstnance pomocí rozsáhlé databáze juniorních i seniorních obchodníků, marketérů a dalších specialistů z oborů marketing a obchod.

zadat poptávku

neváhejte a nechte si zefektivnit nábor

zadat poptávku

Julie Ivanovová, team leader pro obchod & marketing v divizi Professionals

Již šestým rokem se pohybuji v recruitmentu a zaměřuji se na sektor marketingu a obchodu. Ráda vám pomohu najít ty nejlepší obchodníky v Česku.

napsat Julii

máme pro vás talenty

Chcete podpořit vaši značku a dát o sobě vědět? Rádi byste našli nové obchodní příležitosti a získali více klientů? Pak potřebujete hlavně ty správné lidi, kteří si s tím umí poradit! Získat ty nejlepší vám pomůže jedině silný partner v oblasti lidských zdrojů, který se na trhu dobře vyzná a rychle porozumí vašim potřebám.

Randstad má s hledáním kandidátů v této oblasti bohaté zkušenosti. Zaměřujeme se na ni od počátku našeho působení na českém trhu a díky získaným znalostem i rozsáhlé síti kontaktů dokážeme velmi rychle a efektivně obsadit volná místa ve vašem obchodním či marketingovém oddělení.

Obchod a marketing patří mezi segmenty, v nichž má Randstad dlouholetou tradici.  Ať už potřebujete charizmatické, dravé obchodníky nebo marketéry s kreativní myslí, kteří vládnou nejen slovům, ale i činům, najdete je u nás! 


Nabíráme pro klienty juniorní i seniorní obchodníky a marketingové specialisty.

Specializujeme se na:

  • Key Account Managers
  • Marketing Specialists
  • Sales Directors
  • Marketing Assistants