najdeme vám talenty IT

Potřebujete naléhavě najít zaměstnance na zástup nebo rozšířit tým pracovníků jen na přechodnou dobu? Nechte to na nás! Rychle a efektivně vám pomůžeme v jakékoliv situaci a ušetříme vám mnoho zbytečných starostí i nákladů navíc!

zadat poptávku

rychlejší nábor

Zrychlíme váš nábor pomocí osvědčených HR procesů lídra v externím náboru a zkušených recruiterů v oboru IT.

zadat poptávku

rozsáhlá databáze vývojářů

Pomůžeme vám rychle najít nové zaměstnance pomocí rozsáhlé databáze juniorních i seniorních programátorů, testerů a dalších IT specialistů.

zadat poptávku

neváhejte a nechte si zefektivnit nábor

zadat poptávku

máme pro vás talenty

IT specialisté

Nejlepší technologie přinesou přidanou hodnotu vašemu podnikání pouze tehdy, pokud máte ty správné lidi, kteří se o ně dokáží postarat. Získat ty nejlepší představuje jednu z velkých výzev současného trhu práce. Jestliže hledáte zkušené a spolehlivé experty v oblasti IT, kteří nabízejí mnohem víc, než jen technické dovednosti, jste u nás na správné adrese.

Randstad vás propojí s prvotřídním profesionály působícími ve všech klíčových technických oblastech. Specializujeme se na vyhledávání expertů pro infrastrukturní role, development, IT management nebo analýzy. Najdeme vám softwarové a webové vývojáře, systems & security odborníky i zkušené IT manažery, kteří dokáží řídit týmy lidí a za sebou mají portfolio úspěšných projektů.

Dodáme vám zaměstnance se specializací v oblastech.

Specializujeme se na:

  • software development
  • IT management
  • analýza, Business inteligence
  • infrastruktura