najdeme vám talenty IT

Potřebujete naléhavě najít zaměstnance na zástup nebo rozšířit tým pracovníků jen na přechodnou dobu? Nechte to na nás! Rychle a efektivně vám pomůžeme v jakékoliv situaci a ušetříme vám mnoho zbytečných starostí i nákladů navíc!

zadat poptávku

rychlejší nábor

Zrychlíme váš nábor pomocí osvědčených HR procesů lídra v externím náboru a zkušených recruiterů v oboru IT.

zadat poptávku

rozsáhlá databáze vývojářů

Pomůžeme vám rychle najít nové zaměstnance pomocí rozsáhlé databáze juniorních i seniorních programátorů, testerů a dalších IT specialistů.

zadat poptávku

neváhejte a nechte si zefektivnit nábor

zadat poptávku

Martin Holata, Team leader sektoru IT

Posledních 6 let se věnuji externímu recruitmentu IT pozic v rámci celé České republiky. Rád vám pomohu najít skvělé zaměstnance.

napsat Martinovi

máme pro vás talenty

Nejlepší technologie přinesou přidanou hodnotu vašemu podnikání pouze tehdy, pokud máte ty správné lidi, kteří se o ně dokáží postarat. Získat ty nejlepší představuje jednu z velkých výzev současného trhu práce. Jestliže hledáte zkušené a spolehlivé experty v oblasti IT, kteří nabízejí mnohem víc, než jen technické dovednosti, jste u nás na správné adrese.

Randstad vás propojí s prvotřídním profesionály působícími ve všech klíčových technických oblastech. Specializujeme se na vyhledávání expertů pro infrastrukturní role, development, IT management nebo analýzy. Najdeme vám softwarové a webové vývojáře, systems & security odborníky i zkušené IT manažery, kteří dokáží řídit týmy lidí a za sebou mají portfolio úspěšných projektů.

Dodáme vám zaměstnance se specializací v oblastech.

Specializujeme se na:

  • software development
  • IT management
  • analýza, Business inteligence
  • infrastruktura