najdeme vám talenty účetnictví a finance

Získejte silného a spolehlivého partnera ve světě práce. Spojte své síly s Randstad! Náš zkušený tým pro vás najde špičkové finančníky s obchodními i technickými zkušenostmi, kteří pomohou vašemu rychlému růstu. 

zadat poptávku

rychlejší nábor

Zrychlíme váš nábor pomocí osvědčených HR procesů lídra v externím náboru a zkušených recruiterů v oborech účetnictví a finance. 

zadat poptávku

rozsáhlá databáze účetních

Pomůžeme vám rychle najít nové zaměstnance pomocí rozsáhlé databáze juniorních i seniorních účetních, controlerů a dalších specialistů z oborů účetnictví a finance.

zadat poptávku

neváhejte a nechte si zefektivnit nábor

zadat poptávku

máme pro vás talenty

Hledáte posilu do vašeho finančního týmu nebo jej potřebujete sestavit? Spolehlivě vám najdeme členy týmu, a to od účetní až po finančního manažera. Randstad vám rychle představí vhodného kandidáta s odborností a zkušenostmi dle vašich potřeb.

Odborníky z oblasti financí jako jsou účetní, analytici, kontroloři nebo finanční manažeři, úspěšně pro naše klienty nalézáme již od samého začátku našeho působení v České republice. Díky dlouholeté zkušenosti se v tomto oboru perfektně orientujeme, a tak vás vždy propojíme s kvalitním a zkušeným kandidátem, přesně podle vašich preferencí.

Specializujeme se na vyhledávání odborníků v následujících oblastech:

  • Finanční služby
  • Daňové poradenství
  • Audit
  • Risk & Compliance