najdeme vám talenty účetnictví a finance

Získejte silného a spolehlivého partnera ve světě práce. Spojte své síly s Randstad! Náš zkušený tým pro vás najde špičkové finančníky s obchodními i technickými zkušenostmi, kteří pomohou vašemu rychlému růstu. 

zadat poptávku

rychlejší nábor

Zrychlíme váš nábor pomocí osvědčených HR procesů lídra v externím náboru a zkušených recruiterů v oborech účetnictví a finance. 

zadat poptávku

rozsáhlá databáze účetních

Pomůžeme vám rychle najít nové zaměstnance pomocí rozsáhlé databáze juniorních i seniorních účetních, controlerů a dalších specialistů z oborů účetnictví a finance.

zadat poptávku

neváhejte a nechte si zefektivnit nábor

zadat poptávku

máme pro vás talenty

Potřebujete sestavit nový finanční tým nebo doplnit ten stávající o účetní, analytiky, finanční manažery, kontrolory či jiné specialisty? Randstad je tím správným partnerem, který vás rychle propojí s kvalitními kandidáty všech úrovní a znalostí.

Na vyhledávání odborníků v oblasti financí se specializujeme od začátku našeho působení na českém trhu. Díky naší dlouholeté zkušenosti známe velmi dobře tento segment i profesionály, kteří v něm působí. Mezi našimi kandidáty najdete širokou škálu lidí s různou úrovní specializace i množstvím praxe, od asistentek a junior účetních až po zkušené finanční manažery.

Specializujeme se na vyhledávání odborníků v následujících oblastech:

  • Finanční služby
  • Daňové poradenství
  • Audit
  • Risk & Compliance