pokusy o podvod a zneužití naší značky

Rádi bychom vás upozornili na podvodné praktiky neznámých osob, které nejsou nijak spojené se skupinou Randstad, ale předstírají, že reprezentují naši společnost. Bez našeho svolení vystupují jako konzultanti společnosti Randstad a nabízejí lidem „zajímavé pracovní pozice”, které jsou zcela fiktivní nebo okopírované z naší reálné nabídky. K jejich oslovení využívají sociální média a telefon. Zprávy nepřicházejí z českého čísla, ale většinou z čísel s mezinárodní předvolbou Velká Británie, Indie, Malajsie, Hongkong a Thajsko.

V případě, že obdržíte zprávu s nabídkou práce nebo podobného znění z čísel s mezinárodní předvolbou, v žádném případě na ni nereagujte.

Dotyčné osoby žádají své „potenciální oběti“, aby jim poskytly všechny možné osobní informace a údaje a provedly platbu (platby). Rádi bychom v této souvislosti zdůraznili, že žádná ze značek Randstad nikdy nepožaduje platby ani sdílení údajů z platební karty.

Pachatel oslovuje náhodně vybrané kontakty, ze strany společnosti Randstad nedošlo k žádnému úniku osobních údajů. 

Pokud zaznamenáte zneužití značek skupiny Randstad Group nebo jakékoliv pokusy o podvod, kontaktujte nás, prosím, co nejdříve prostřednictvím e-mailové adresy: randstad@randstad.cz