Praha, 5. září 2014 – Novým manažerem týmu Professionals personálně-poradenské společnosti Randstad se stal Tomáš Bergl. Ve své funkci se zaměří zejména na upevnění pozice Randstadu v oblasti vyhledávání kvalifikovaných zaměstnanců na stálé pracovní úvazky a další obchodní rozvoj těchto služeb.

Tomáš Bergl přichází ze soukromé sféry, kde působil na pozici Area Sales Manager pro středoevropský trh. V rámci oboru má za sebou 8 letou zkušenost ve společnosti Robert Half, kde vedl tým konzultantů se zaměřením na oblast Finance Accounting. Vášnivý běžec na lyžích zahájil svou kariéru v bankovním sektoru; po absolvování Bankovní Akademie působil pět let v oddělení zahraničního obchodu německé Commerzbak AG.

Svůj volný čas věnuje rodině, horám a zájmu o skandinávské země.

 

O společnosti Randstad:

Společnost Randstad je druhým největším poskytovatelem personálně - poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, kde ve 4500 pobočkách pracuje 29 500 zaměstnanců. Portfolio služeb Randstad zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání zaměstnanců na stálé pracovní úvazky, inhouse řešení a služby v oblasti HR. Randstad patří mezi top tři hráče na trhu v Nizozemí, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii, Německu, Argentině, Belgii, Lucembursku, Kanadě, Chile, Francii, Řecku, Indii a Mexiku.

Významné podíly má rovněž na trzích v Austrálii, Japonsku a Spojených státech. V České republice poskytuje služby klientům prostřednictvím 12 poboček. Více informací na www.randstad.cz. 

 

Pro více informací kontaktujte:

Alžběta Honsová

Marketing & Communication Manager

Tel: +420 602 228 199