Praha, 24. duben 2015 – Novým ředitelem divize Inhouse Services a členem vrcholového managementu personálně-poradenské společnosti Randstad se stal Tomáš Brožek (40). Ve své funkci se zaměří zejména na péči o stávající klíčové klienty Randstad Inhouse Services (RIS) a na další obchodní rozvoj těchto služeb.

Tomáš Brožek má 15 letou zkušenost v oblasti personálních služeb. Před nástupem do Randstadu působil 5 let jako Chief Operations Manager pro Čechy a Slovensko ve společnosti Manpower. Kariéru zahájil ve společnostech Adecco a Skřivánek. 

Svůj volný čas věnuje rodině a svým třem dětem nebo cestování.

 O společnosti Randstad:

 

Společnost Randstad je druhým největším poskytovatelem personálně - poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, kde ve 4400 pobočkách pracuje 29 000 zaměstnanců. Portfolio služeb Randstad zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání zaměstnanců na stálé pracovní úvazky, inhouse řešení a služby v oblasti HR. Randstad patří mezi top tři hráče na trhu v Nizozemí, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii, Německu, Argentině, Belgii, Lucembursku, Kanadě, Chile, Francii, Řecku, Indii a Mexiku. Významné podíly má rovněž na trzích v Austrálii, Japonsku a Spojených státech. V České republice poskytuje služby klientům prostřednictvím 12 poboček a zaměstnává 115 konzultantů. Více informací na www.randstad.cz. 

 Pro více informací kontaktujte:

Alžběta Honsová

Marketing & Communication Manager

Tel: +420 602 228 199

Email: emarketing@randstad.cz