práce v dělnických profesích

Hledáte práci v blízkosti vašeho bydliště? Podívejte se na aktuální přehled volných míst u firem v různých částech České republiky. 

chci si vybrat

získejte skvělou práci ve výrobě

chci si vybrat

práce

pro dělníky

Hledáte manuální práci ve výrobě či uplatnění na dělnických pozicích? Sháníte krátkodobou brigádu nebo stabilní zaměstnání na stálý úvazek? Máme je pro vás!

V Randstad najdete pracovní nabídky ze všech koutů České republiky, máme uplatnění vhodné pro ženy i muže různého věku, které často nevyžaduje žádnou konkrétní kvalifikaci či zkušenosti.

Spolupracujeme s významnými výrobními podniky, které svým zaměstnancům běžně poskytují spousty výhod, například dopravu, stravu i ubytování zdarma či s příspěvkem, placené přesčasy a benefity, dovolenou navíc a mnohé další. Podívejte se na naši nabídku práce a určitě najdete pozici, která vás zaujme.

nevybrali jste si?

Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 856 856. Jsme vám k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 hodin. Poradíme vám s jakýmkoliv dotazem. 

kontakt, email, telefon, nabídka

Nebo nám tu na sebe nechte spojení a my vás budeme kontaktovat s dalšími nabídkami. Je to snadné - potřebujeme jen vaše jméno, telefon nebo email!

nechat kontakty