práce v dělnických profesích

Hledáte práci v blízkosti vašeho bydliště? Podívejte se na aktuální přehled volných míst u firem v různých částech České republiky. 

chci si vybrat

získejte skvělou práci v dělnických profesích

zaregistrovat se

práce

pro dělníky

Hledáte manuální práci ve výrobě či uplatnění na dělnických pozicích? Sháníte krátkodobou brigádu nebo stabilní zaměstnání na stálý úvazek? Máme je pro vás!

V Randstad najdete pracovní nabídky ze všech koutů České republiky, máme uplatnění vhodné pro ženy i muže různého věku, které často nevyžaduje žádnou konkrétní kvalifikaci či zkušenosti.

Spolupracujeme s významnými výrobními podniky, které svým zaměstnancům běžně poskytují spousty výhod, například dopravu, stravu i ubytování zdarma či s příspěvkem, placené přesčasy a benefity, dovolenou navíc a mnohé další. Podívejte se na naši nabídku práce a určitě najdete pozici, která vás zaujme.

nevybrali jste si?

Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 856 856. Jsme vám k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 hodin. Poradíme vám s jakýmkoliv dotazem. 

kontakt, email, telefon, nabídka

Nebo nám tu na sebe nechte spojení a my vás budeme kontaktovat s dalšími nabídkami. Je to snadné - potřebujeme jen vaše jméno, telefon nebo email!

nechat kontakty