Změňte svou IT kariéru k lepšímu

Pomůžeme vám najít práci v IT firmách se zajímavými produkty, týmy i technologiemi a připravíme vás na pohovor.

práce v IT vývoji pro frontend a backend developery

Práce v IT vývoji

Vývojáři jsou jedni z nejdůležitějších lidí v každé firmě. Využijte svůj vliv pro rozvoj produktů, které budete milovat.

najít práci
práce v IT správě

Práce v IT správě

Vždy stabilní systém, neprůchodná síť či hardware v bezchybném stavu. IT správa je kontra, která drží firmu pohromadě. Staňte se součástí stabilní firmy.

najít práci
práce v IT konzultacích

Práce v IT konzultacích

Každý systém se dá zdokonalit a všechny datasety lze efektivně pročistit a analyzovat. Pomáhejte rozvíjet firemní systémy a produkty.

najít práci

pomůžeme vám najít lepší práci a vyhrát pohovor

poslat cv

Martin Holata, team leader segmentu IT

Posledních 6 let se věnuji recruitmentu IT pozic v rámci celé České republiky. Rád vám pomohu najít skvělou práci.

napsat martinovi

máme pro vás místo

které si zamilujete

V oblasti informačních technologií obsazuje Randstad pestrou škálu pracovních pozic od oblasti provozu, developmentu, business intelligence a analýz přes projektové řízení až po management. Spolupracujeme s celou řadou atraktivních zaměstnavatelů, kteří stále hledají vhodné specialisty na rozličné technické pozice. Naše nabídka je široká a často se obměňuje dle aktuálních potřeb našich klientů.

Hledáte uplatnění v oblasti software a web developmentu? Máme pro vás atraktivní vývojářské pozice, na které jinde nenarazíte. Máte zkušenosti s vedením IT projektů nebo podřízených a chcete udělat další krok ve své kariéře? Nabídky, které vás zajímají, najdete v sekci IT management. Pokud upřednostňujete pracovat v provozu a umíte se postarat o jeho hladký průběh i funkčnost systémů a sítí, podívejte se na volné pozice v oblasti infrastruktury. Jestliže se specializujete na business inteligence a analýzy, nevynechejte nabídky v této sekci! Pokud jste zrovna nenašli ideální pozici pro vás a rádi byste probrali vaše možnosti s našimi konzultanty, ozvěte se nám!

Hledáme převážně

  • Web developer
  • IT administrator
  • Databázový administrátor
  • C/C++ developer
  • Project manager
  • Service manager
  • IT architekt