Změňte svou IT kariéru k lepšímu

Chtěli byste lepší práci? Hledáte pozici, která vám opravdu sedne? Máme ji pro vás! V naší nabídce najdete různé typy pozic v IT firmách se zajímavými produkty, technologiemi i týmy. 

práce v IT vývoji pro frontend a backend developery

Práce v IT vývoji

Vývojáři jsou jedni z nejdůležitějších lidí v každé firmě. Využijte svůj ponteciál, věnujte se rozvoji zajímavých produktů a práci v oblasti, která se vám líbí.

najít práci
práce v IT správě

Práce v IT správě

Dokážete se postarat o funkčnost systémů a sítí, udržovat hardware v perfektním stavu a zajistit, aby vše hladce běželo? Pak jste nepostradatelnou součástí každé firmy. Podívejte se na volné pozice, na kterých vás naši klienti rádi uvítají.

najít práci
práce v IT konzultacích

Práce v IT konzultacích

Souhlasíte s tím, že každý systém se dá zdokonalit a všechny datasety lze efektivně pročistit a analyzovat? Líbí se vám podílet se na rozvoji firemních systémů a produktů? Pak si z naší nabídky pozic jistě vyberete tu pravou.

najít práci

pomůžeme vám najít lepší práci 

poslat cv

máme pro vás místo,

které si zamilujete

Randstad obsazuje pestrou škálu pracovních pozic v oblasti informačních technologií a spolupracuje s mnoha atraktivními zaměstnavateli v oboru. Z naší široké nabídky pracovních míst, která se navíc často obměňuje, si určitě vyberete! 

Hledáte uplatnění v oblasti software a web developmentu? Máme pro vás atraktivní vývojářské pozice, na které jinde nenarazíte. Máte zkušenosti s vedením IT projektů nebo podřízených a chcete udělat další krok ve své kariéře? Nabídky, které vás zajímají, najdete v sekci IT management. Pokud upřednostňujete pracovat v provozu a umíte se postarat o jeho hladký průběh i funkčnost systémů a sítí, podívejte se na volné pozice v oblasti infrastruktury. Jestliže se specializujete na business inteligence a analýzy, nevynechejte nabídky v této sekci! Pokud jste zrovna nenašli ideální pozici pro vás a rádi byste probrali vaše možnosti s našimi konzultanty, ozvěte se nám!

Hledáme převážně následující pozice

  • Web developer
  • IT administrator
  • Databázový administrátor
  • C/C++ developer
  • Project manager
  • Service manager
  • IT architekt