najděte práci logistika & nákup

Věnujete se oblasti transportní, skladové, či výrobní logistiky, nebo vás láka její dynamické prostředí? Randstad je specialistou náboru pro logistické role a nabízí uplatnění v mnoha oblastech tohoto zajímavého a rychle se rozvíjejícího oboru. Úzce spolupracujeme s velkými společnostmi v automobilovém průmyslu, strojírenské a elektrotechnické výrobě nebo výrobě spotřebního zboží, pro které neustále hledáme šikovné lidi.

najít práci

práce v dopravě a logistice

Rádi využijeme naše kontakty mezi zaměstnavateli v oborech doprava, logistika a zásobování, abychom vám našli zajímavější práci.

práce v dopravě a logistice

práce v nákupu

Pomůžeme vám vyhrát pohovor u nejlepších zaměstnavatelů, kteří hledají posily do svých nákupních oddělení.

práce v nákupu

najdeme vám lepší práci a pomůžeme zabodovat u pohovoru

poslat cv

Štepánka Pečerná, Senior Consultant Professionals - Logistics & Purchasing Division

V Randstadu pracuji na pozici konzultantky v týmu logistiky a nákupu. Mou náplní práce je aktivní vyhledávání specialistů, inzerce a komunikace s HR manažery logistických, či výrobních společností. Ve světě Recruitmentu se pohybuji téměř čtyři roky.  Zabývám se obsazováním rolí v oblasti transportní a skladové (tzv. warehouse) logistiky. Primárně obsazuji pozice: specialista logistiky, dispečery, vedoucí/manažery skladu či transportní specialisty. Randstad pro mne znamená stabilní společnost s možností podílet se na zajímavých projektech. Díky sehranému pracovnímu týmu mne má práce těší a snažím se podávat co nejlepší výkony a kandidátům věnovat maximální pozornost a péči.

napsat Štěpánce

máme pro vás místo

které si zamilujete

Našimi partnery jsou firmy působící v námořní, letecké či pozemní přepravě i vlastníci skladů. Najdeme vám uplatnění v různých odvětvích logistiky, od technického, strategického nebo operativního nákupu, přes procurement a nákup služeb se zaměřením na konsolidaci procesů, až po práci v oblasti vytváření strategií i řízení. Podívejte se na pestrou škálu specializovaných i manažerských pozic, které v tomto dynamickém oboru momentálně nabízíme.

Hledáme převážně

  • Specialista nákupu (technický/služeb/procurement)
  • Manažer nákupu
  • Warehouse manager
  • Transportní specialista
  • Disponent
  • Plánovač výroby
  • Forecaster/Demand planner