najdeme vám talenty multilinguals

Pomůžeme vám najít zaměstnance, kteří plynule ovládající alespoň 2 cizí jazyky pomocí rozsáhlé databáze multilinguals a zkušených náborářů.

zadat poptávku

rychlejší nábor

Zrychlíme váš nábor pomocí osvědčených HR procesů lídra v externím náboru a zkušených recruiterů v oborech HR a multilinguals.

zadat poptávku

rozsáhlá databáze multilinguals

Pomůžeme vám rychle najít nové zaměstnance pomocí rozsáhlé databáze juniorních i seniorních multilinguals.

zadat poptávku

neváhejte a nechte si zefektivnit nábor

zadat poptávku

máme pro vás talenty

Potřebujete zaměstnance, kteří plynule ovládají alespoň 2 cizí jazyky? My vám pomůžeme!

Získat na tuzemském trhu ty správné lidi s těmi správnými zkušenostmi není v dnešní době vůbec lehký úkol. Pokud má vaše firma mezinárodní přesah, ambice expandovat do zahraničí nebo je jejím základem multikulturní pracovní prostředí, musí váš ideální kandidát kromě profesních dovedností disponovat navíc i výbornou znalostí cizích jazyků. Najít takového člověka může být někdy těžší, než pátrat po pověstné jehle v kupce sena.

Spoustu drahocenného času i starostí s výběrovým řízením si můžete ušetřit tím, že tento úkol svěříte nám. Máme rozsáhlou databázi kvalifikovaných talentů, velmi dobrou síť kontaktů a hlavně zkušené konzultanty, kteří vědí, kam sáhnout. Dodáme vám ty pravé kandidáty s jazykovými kombinacemi, které potřebujete pro váš úspěšný byznys!

Multilingual kandidáty hledáme zejména v oblastech:

  • Customer Care
  • Project management
  • IT support