najdeme vám talenty strojírenství a výroba

Najít schopné a zkušené profesionály v oblasti strojírenství a výroby může být velmi náročné. Proto se na nás obrací mnoho významných firem, kterým pomáháme získat ty nejlepší talenty z oboru. Hledáte odborníky se specifickými technickými zkušenostmi? Rádi pomůžeme i vám!

zadat poptávku

rychlejší nábor

Zrychlíme váš nábor pomocí osvědčených HR procesů lídra v externím náboru a zkušených recruiterů v oborech strojírenství a výrobě.

zadat poptávku

rozsáhlá databáze konstruktérů

Pomůžeme vám rychle najít nové zaměstnance pomocí rozsáhlé databáze juniorních i seniorních konstruktérů, mistrů, technologů a dalších specialistů z oborů strojírenství a výroba.

zadat poptávku

neváhejte a nechte si zefektivnit nábor

zadat poptávku

Martin Holata, Team leader segmentu strojírenství a výroba

V recruitmentu působím více než 6 let. Rád vám pomohu najít vhodné kandidáty do výroby.

napsat Martinovi

máme pro vás talenty

Preciznost, technická zdatnost, schopnost najít řešení na každý problém, to vše jsou vlastnosti, které by ideální zaměstnanec v oblasti engineering rozhodně neměl postrádat.

Získání takového člověka vyžaduje dobrou znalost oboru i pozic a lidí, kteří se v něm pohybují. Naši konzultanti, kteří se této oblasti trhu věnují, disponují všemi potřebnými dovednostmi a zkušenostmi a rádi vám pomůžou nalézt ty nejlepší talenty.

Mezi naše spokojené klienty patří významní hráči v různých oblastech průmyslu od automobilového, gumárenského, petrochemického až po strojírenský. Rozšiřte jejich řady a svěřte nám nábor zaměstnanců, kteří obsadí technické pozice ve vaší firmě.

Specializujeme se na:

  • kvalita
  • technologie
  • procesní inženýrství
  • konstrukce
  • projektový management
  • BOZP
  • elektro a výroba