Randstad řešení Randstad sourceright

Služba navržená tak, aby vám pomohla získat, rozvíjet a udržet si ty nejlepší talenty. Pomáháme firmám nastartovat růst a zlepšit pružnost podnikání.

kontaktujte nás

výhody

randstad sourceright

Dotáhnout výběrové řízení včas do úspěšného konce může být velmi náročný a zdlouhavý proces, je proto velmi důležité zvolit správný přístup, metody a hlavně mít ty správné zdroje. Databáze Randstad Sourceright se neomezuje jen na Českou republiku, ale čerpá z velké zásoby kandidátů z celého světa. 

Služba navržená tak, aby vám pomohla získat, rozvíjet a udržet si ty nejlepší talenty. 
Pomáháme firmám nastartovat růst a zlepšit pružnost podnikání 

Srdce Randstad Sourceright tvoří 150 konzultantů, kteří pracují ze společného sídla v Budapešti. Dohromady hovoří 23 jazyky a své kandidáty vyhledávají globálně, napříč hranicemi států a kontinentů. Využívají k tomu následující metody / metodu RPO:

Recruitment Process Outsourcing (RPO) – poskytovatel RPO programu převezme zodpovědnost za proces výběru a náboru vašich zaměstnanců na stálé úvazky. Může spravovat pouze jeho část nebo mít kompletně na starosti jeho řízení a výsledky. Randstad RPO tým pracuje dlouhodobě pouze pro jednoho klienta, stává se jeho partnerem a poradcem, který kromě centralizace náborů navrhuje i zlepšení procesů a poskytuje strategický reporting a analýzy.

Dosud jsme dokázali ve více než 70 zemích světa obsadit přes 60,000 pozic všech úrovní, od dělnických a administrativních rolí až po manažerské funkce a nejvyšší ředitelské pozice. V České republice jsme díky SourceRight dodali pro projekt Amazonu v Dobrovízi více než 1000 pracovníků během 4 měsíců.

nechte si navrhnout řešení pro vaši firmu

kontaktujte nás