try&hire

Nemáte-li jistotu, jak budou vypadat vaše další týdny, dodáme vám kandidáty, které nemusíte nabírat na hlavní pracovní poměr. My vám je přidělíme na požadovanou dobu a vy se rozhodnete, zda a kdy je zaměstnáte napřímo. Doba, po kterou budou přiděleni, vám umožní ověřit jejich výkonnost a soulad s vaší firemní kulturou.

chci se dozvědět více

try&hire

kdy využít

Jednou z hlavních předností je možnost vyzkoušet si, zda se zaměstnanec osvědčil. Ideální využití je zejména u projektů s výkonnostními KPIs.

Modelový příklad: pozice Recruiter má KPI umístění 15 kandidátů během 3 měsíců. Pokud dané KPI plní, dobře zapadá do týmu atd - následuje převzetí do kmene.

Zejména u krátkých projektů (do 3 měsíců) je velkou výhodou 5ti denní ukončení. (Oproti klasickému hlavnímu pracovnímu poměru, kde je ukončení možné okamžitě ve zkušební době, zde má jak klient, tak kandidát 5 dní. Obě strany tuto možnost často oceňují.) 

zajímalo by vás více detailů?

karolina šafránková

Karolina Šafránková

Branch & Executive Account Manager

Karolina vede tým konzultantů, kteří poskytují služby white staffingu klientům z řad globálních i lokálních společností. Ráda vám poradí s optimálním řešením zaměstnání těch správných lidí pro vaši firmu.

 

kontaktujte nás

Políčka označena * jsou povinná
  1. *
  2. *
  3. *
  4. Odeslat
  5.