brigáda s vůní kávy ve valašském meziříčí - 110 kč na hodinu + příplatky, valašské meziříčí

kontakt
kateřina vejlupková - 778 532 370, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
valašské meziříčí, zlínský kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/20/04/2018/VŠ - t-1975

popis pracovní pozice

Hledáte přivýdělek a chcete si volit směny dle svých časových možností? Máme pro vás brigádu s vůní kávy ve Valašském Meziříčí, kde si vyděláte průměrně 110 Kč za hodinu + směnné příplatky a další bonusy navíc! Tak neváhejte a zavolejte nám na 778 532 370. Nastoupit můžete ihned!

co vám nabídneme

  • jednoduchou manuální práce v příjemném a čistém prostředí
  • odměnu průměrně 110 Kč za hodinu + směnné příplatky
  • odpracujte minimálně 2 směny týdně a při odpracování pěti směn za každou další získáte bonus 200 Kč navíc
  • pracujeme na ranní a noční směny v nepřetržitém provozu
  • stravování v kantýně, případně automaty s chlazeným jídlem, fontány s vodou zdarma

co od vás očekáváme

  • práce je vhodná pro jakékoliv pracovité a zodpovědné kandidáty, kteří hledají dobrý přivýdělek
  • ideální příležitost pro studenty, maminky na mateřské dovolené a aktivní důchodce
  • požadujeme pouze minimální věk 18 let a čistý trestní rejstřík
  • předchozí praxe je výhodou, ne podmínkou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.