fajn práce ve výrobě za 29 000,- + 6000,- na ubytování, jihlava

kontakt
lenka masarechová - 778703874, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/168/07/2019/LH - t-1266

popis pracovní pozice

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti. Možnost nastoupit přímo do kmenového stavu našeho klienta. Nejedná se o stereotypní pásovou výrobu, ale o zakázkovou produkci, kde každý den bude jiný. Pro zájemce ze vzdálených lokalit navíc zajistíme ubytování a přispějeme vám na něj až 6000,- měsíčně.

Vaší prací bude:

  • výroba produktů dle požadavků zákazníka
  • práce se stroji i ručním nářadím
  • kontrola kvality
  • drobné skladové operace

co vám nabídneme

  • výdělek po zapracování 29 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • bonusy za kvalitu a docházku
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • odměny při životním jubileu, svatbě, narození dítěte, pracovním výročí
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • dlouhodobá spolupráce ve společnosti s lidským přístupem
  • možnost zprostředkovaného ubytování + příspěvek na bydlení do výše 6000,-

co od vás očekáváme

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (s volnými víkendy)
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.