najděte práci life sciences & farmacie

Hledáte práci v oboru klinického vývoje a výzkumu, zdravotnictví nebo farmaceutického průmyslu? V oblasti Life Sciences obsazuje Randstad kompletní škálu pracovních pozic od prvotního výzkumu a vývoje, přes divize regulatory, následný marketing, obchod a kontrolu kvality, ale také pozice ve zdravotnictví jako takovém. 

najít práci

práce ve farmacii

Chcete pracovat pro ty  nejzajímavější zaměstnavatele v oblasti farmacie? Máte zájem o práci na stálý nebo dočasný úvazek přímo ve vašem oboru? Obraťte se na nás! 

Nabízíme pozice v oblastech jako:

  • Clinical, Medical
  • Regulatory
  • Pharma – Sales & Marketing
  • Management Quality
  • Healthcare
práce ve farmacii

najdeme vám lepší práci

poslat cv
Recruiter pro segment farmacie Lucie Přibyla

Lucie Přibyla, KA & Sales Manager/Senior Consultant - Life Sciences Division

Již více než 8 let spolupracuji s klienty v oblasti life sciences & farmacie. Za tu dobu jsem o této oblasti získala přehled, který využíváme s kandidáty při hledání jejich nové práce a při důkladné přípravě na náročný pohovor. Těší mě pomáhat kandidátům najít práci, která je naplňuje!

Napište Lucii

máme pro vás místo

které si zamilujete

Dlouhodobě spolupracujeme s významnými mezinárodními farmaceutickými a servisními společnostmi i CRO organizacemi. Jde o oblasti zaměřené na zkvalitnění a prodloužení lidského života, biotechnologie a přírodní vědy. Díky našim zkušenostem, kontaktům a dlouholetým vztahům se zaměstnavateli vám můžeme nabídnout zajímavé příležitosti, které jinde nenajdete.