nabídky práce pro HR a multilinguals

Komunikujete rádi s lidmi a líbilo by se vám najít uplatnění v oblasti personalistiky? Máme pro vás spoustu zajímavých nabídek!

Hovoříte plynule dvěma či více cizími jazyky a rádi byste svou znalost využili i ve svém profesním životě? Líbilo by se vám stát se součástí mezinárodního týmu, být v kontaktu s lidmi z různých kulturních zázemí a obohatit se o zajímavou pracovní zkušenost? Ozvěte se nám. 

najít práci

role v HR

HR sektor je velmi dynamický a různorodý. Pokud máte rádi práci s lidmi, a rádi se podílíte na vzdělávání a osobním rozvoji, podívejte se na aktuální otevřené role

back office

Dobrých administrativních pracovníků není nikdy dost.

práce v back office

customer care

Nejrozšířenější sektor v současné době nabízející práci lidem, kteří ovládají kromě angličtiny i další světový jazyk. Stačí si vybrat z některých aktuálních pozic.

práce v customer care

it helpdesk

Máte rádi IT, rádi komunikuje s lidmi a hovoříte anglicky? Nejedna mezinárodní společnost hledá právě Vás.

práce v it helpdesk

najdeme vám lepší práci a pomůžeme zabodovat u pohovoru

poslat cv

Katarína Bartošová, Consultant

Věřím v potenciál každého z nás a také věřím, že všichni můžeme dosáhnout svých pracovních snů. Tato cesta se začíná pří výběru povolání a vhodného pracovního místa. Vím, že to může být často složité a plné úskalí. Je proto mou velkou vášní být konzultantem, který je pro kandidáty plně k dispozici na jejich cestě k dosažení vysněných kariérních cílů. Mou specializací jsou pozice v centrech sdílených služeb, administrativě, HR a online marketingu.

napsat Kataríně

máme pro vás místo

které si zamilujete

Spolupracujeme s celou řadou významných mezinárodních korporací napříč všemi segmenty a pomůžeme vám najít uplatnění, kde maximálně využijete vaše dovednosti.

Co byste měli splňovat, pokud hledáte uplatnění v oblasti multilinguals? Stačí umět perfektně anglicky a k tomu mluvit ještě dalším světovým jazykem. Pokud bydlíte v Česku, je to určitě výhodou, ale ne podmínkou. Tak neváhejte a kontaktujte nás, máme pro vás zajímavé nabídky práce u skvělých firem.