najděte práci účetnictví & finance

Máte kladný vztah k číslům, dobré analytické schopnosti, smysl pro detail a mezi vaše silné stránky patří pečlivost a zodpovědnost? V tomto případě je finančnictví ideální oblastí, ve které se můžete realizovat. Randstad má v tomto perspektivním oboru dlouholetou tradici a spolupracuje se širokou škálou českých i zahraničních společností.

najít práci

práce v účetnictví

Nabídneme vám zajímavé pracovní pozice vhodné pro absolventy i zkušené účetní.

  • AP/fakturant
  • AR/specialista pohledávek
  • GL accountant/účetní
  • Payroll/mzdová účetní
  • a jiné
práce v účetnictví

práce ve financích

Nabídneme vám zajímavé pracovní pozice napříč celým finančním sektorem.

  • Reporting specialist
  • Controlling specialist
  • Financial analyst
  • CFO, Financial manager
práce ve financích

pomůžeme vám najít lepší práci a vyhrát pohovor

poslat cv

Alena Hynková, Senior Consultant Proffesionals

V oblasti personalistiky působím již třetím rokem. Momentálně pracuji na pozici konzultantky v divizi financí. Tato oblast mi tak pomáhá skloubit a maximálně využít znalosti a vědomosti získané během studia a předchozí praxe.

Pokud hledáte „parťáka“, který Vám pomůže na cestě k vysněnému zaměstnání v oblasti účetnictví & financí, neváhejte mě kontaktovat. Ráda s Vámi budu sdílet nejnovější informace ze světa práce.

napsat Aleně

Aneta Pleskotová, Consultant Proffesionals

Vystudovala jsem vysokou školu se zaměřením na lidské zdroje, obor personální management.

V tomto oboru působím již třetím rokem, kromě recruitmentu jsem získávala zkušenosti i v jiných oblastech HR, které nyní mohu uplatnit.

Specializuji se na pracovní příležitosti v oblasti účetnictví & financí. Pokud právě vy hledáte uplatnění v těchto oborech, ráda vám pomohu najít práci, kterou budete milovat.

napsat Anetě

Žaneta Trejbalová, Sourcing Consultant

Odjakživa ráda pomáhám lidem, protože věřím v lidi a lidský potenciál. Jsem vděčná za to, že i během studia si mohu plnit svou životní vizi a zároveň mohu být podporou jak pro svůj tým, tak především pro Vás.

napsat Žanetě

máme pro vás místo

které si zamilujete

Najdeme pro vás ideální uplatnění šité na míru vašim požadavkům a schopnostem.

Ať jste úplným nováčkem nebo profesionálem s mnohaletou praxí, máme pro vás zajímavé nabídky v oblasti financí a účetnictví! Nabízíme uplatnění na různorodých pozicích v mezinárodních i tuzemských společnostech v rámci celé ČR.