Letošní vydání našeho reportu se zabývá  vývojem flexibility na pracovišti, rostoucím významem inkluzivních pracovních postupů a také tím, jak automatizace mění poptávku po dovednostech pracovníků, i dalšími aktuálními trendy a tématy.

Stáhněte si zdarma celý report zde.

Prozkoumejte minulé i aktuální trendy a připravte se tak na lepší budoucnost.

Od chvíle, kdy COVID-19 kompletně rozhodil světový pořádek, na který jsme předtím byli zvyklí, uběhl už více než rok. Během té doby jsme všichni prožili pocity nejistoty, úzkosti a izolace. Ale také jsme se zocelili. Navzdory všem omezením jsme teď odolnější, inovativnější a soudržnější. A všechny tyto změny se rychle projevují i ve světě práce. Zaměstnavatelé tomu uzpůsobili svá pracoviště, zaměstnanci si navykli na nový styl práce a rodiny se naučily žít a pracovat ve stejném prostředí.

Před námi leží ještě spousta výzev a odpovědi na některé otázky nejlépe získáme zkoumáním minulých i současných trendů, které nás do této situace přivedly. A právě na to se zaměřuje nový report Randstad Global’s 2021 Flexibility@Work, který se podrobně zabývá tím, jak se působením ještě donedávna neznámých vlivů změnil svět práce, a co můžeme v následujících měsících a letech očekávat.