Patříte mezi společnosti, které ani v období pandemie svůj chod příliš neomezily? Vaše potřeba nabírat nové posily se nijak nezměnila nebo dokonce ještě vzrostla? Pořádání výběrových řízení je v současné situaci opravdovou výzvou pro všechny, kdo nechtějí ohrozit provoz firmy ani bezpečnost a zdraví svých zaměstnanců. Nám v Randstadu hodně pomáhají moderní technologie, které naplno využíváme my i mnoho našich klientů.

1035.jpg
1035.jpg

online platforma VIDA

Mezi online platformy, které se nám nejvíce osvědčily, patří VIDA, virtuální nástroj pro screening, pohovory, testování a celkové řízení náboru. V Randstadu jsme ji ve skutečnosti používali už dříve, v tomto období se ale stala opravdu nepostradatelným pomocníkem. Její velkou výhodou je, že díky ní zvládneme získat nové zaměstnance i v řádu dnů. To je nesrovnatelná rychlost oproti běžným výběrovým řízením, která se někdy protáhnou až na několik týdnů. 

Na klasickém náborovém procesu se obvykle podílí velký počet lidí, které není vždy snadné koordinovat. Online platforma nabízí jedno společné virtuální místo, kde se každý věnuje své části ve chvíli, kdy mu to vyhovuje. Kandidáti mohou své digitální pohovory absolvovat kdykoliv a kdekoliv. Naši konzultanti i klienti je zase rychle a snadno vyhodnotí a jedním klikem přesunou do další fáze výběrového řízení. Platforma dokáže s uživateli komunikovat česky i anglicky a funguje na PC, notebooku i chytrém telefonu. Pohovor tak můžete shlédnout přímo na vašem mobilu třeba cestou z práce.

Přestože se veškerý kontakt s kandidáty odehrává pouze v online světě, naši konzultanti je díky VIDA mnohdy poznají lépe než na běžné osobní schůzce. Nejde totiž jen o další aplikaci pro internetová volání, ale o plnohodnotný a komplexní nástroj, který zajišťuje veškeré kroky výběrového řízení. Umožňuje nám vyzpovídat uchazeče mnoha různými způsoby, například psanou formou, s využitím audia, videa, ale i obrázku. Stejně tak i my kandidátům snadno předáme informace třeba pomocí videa, které sami natočíme. To vše se nám skvěle osvědčilo nejen při předvýběru zájemců o práci, ale i při jejich představování našim klientům.

Pomocí VIDA technologie zvládneme automatizovat i navazující kroky a šetřit tak drahocenný čas všech zúčastněných stran. Používáme ji nejen pro výběr kandidátů a pohovory, ale také pro ověření jejich kompetencí a výkonnosti. Využíváme při tom certifikované testy, díky kterým jsme schopni vyhodnotit schopnosti a zkušenosti uchazeče i to, zda má předpoklady na nové pozici uspět a zapadne dobře do nové firemní kultury.

Zajímá vás více informací?

Pokud i vy hledáte flexibilní řešení, která vám pomohou zaměstnávat lidi a provádět výběrová řízení bez omezení, rádi vás nástrojem VIDA provedeme a poskytneme vám přístup do vlastního virtuálního náborového prostoru

chci se dozvědět víc