získat ty správné lidi v ten správný moment

naše řešení

Získat ty správné zaměstnance v ten správný moment není vůbec jednoduchý úkol. Každé výběrové řízení má svá specifika, která se mění s druhem a úrovní obsazovaných pozic, požadavky na odbornost i počtem přijímaných zaměstnanců.


Pro všechna ale vždy platí, že vyžadují odborný a profesionální přístup. Vytvořili jsme proto následující náborová řešení, která nabízejí různé typy a rozsah podpory.


Naše modely vám pomohou ve všech situacích, od vyhledání jednoho zaměstnance po kompletní řízení vaší pracovní síly. Fungují vždy v souladu s vašimi cíli, rozpočtem, časovými potřebami i zvyklostmi a jsou navrženy tak, aby uspokojily vaše požadavky, ať už jsou jakékoliv.

neváhejte a nechte si zefektivnit nábor

zadat poptávku
práce, zaměstnání, agentura

agenturní zaměstnávání

Procházíte obdobími, kdy se vám hromadí práce a periodami, kdy je jí méně? Hledáte zaměstnance na přechodnou dobu či zástupy? Potřebujete zvýšit pružnost vaší organizace? Agenturní zaměstnávání je to nejlepší řešení pro vás!

Ať už chcete najmout jednotlivce, menší tým nebo celá oddělení, můžeme vám rychle poskytnout prověřené a kvalitní zaměstnance, kterých máme v naší databázi vždy dostatek.

více informací
HR solutions

HR solutions

Trávíte příliš mnoho času rutinními úkoly a nezbývá vám prostor na řešení zásadních záležitostí vašeho personálního oddělení? Hledáte poradenství či podporu v oblasti lidských zdrojů?  Jsme připraveni vám pomoci! Máme rozsáhlé zkušenosti v oboru personalistiky a našim klientům nabízíme komplexní spektrum služeb v oblasti řízení HR projektů, lidských zdrojů a personálního poradenství.

Nabídka našich služeb se pohybuje od outplacementu, řízení kariéry a outsourcingu mzdové agendy pro malé a středně velké společnosti, po outsourcing hlavních HR procesů ve velkých organizacích. Ať už hledáte řešení, které uvolní ruce vám či vašim manažerům, nebo jen potřebujete poradit, jsme tu pro vás!

více informací
professionals

professionals

Hledáte vedoucí, manažery či ředitele? Potřebujete zkušené profesionály z různých oborů nebo odborníky se specifickými znalostmi? Nejlepší kandidáty získáte pomocí naší služby Professionals! Konzultanti pracující v Randstad Professionals týmu mají přehled o aktuálním dění na trhu práce a specializují se vždy na jeden konkrétní region a segment. Velmi dobře se v něm orientují, a vědí, jak a kde najít experty, které potřebujete.

Umožníme vám reagovat na požadavky trhu rychle a bez kompromisů v kvalitě.

V tuto chvíli dodáváme nejvíce zaměstnanců do společností působících v oblastech Automotive, Engineering, IT, Finance, Logistika a FMCG. 

více informací
randstad inhouse services

Randstad inhouse services

Hledáte podporu při náboru a řízení pracovní síly? Máte pocit, že by se práce a lidské zdroje ve vaší společnosti daly organizovat lépe, jen nevíte přesně, jak na to? Nechte to na nás! Dokážeme velmi účinně zhodnotit situaci ve vaší organizaci a navrhnout a implementovat řešení, díky kterým se vám podaří omezit náklady a zefektivnit veškerou vaši činnost.

Ať už potřebujete desítky, stovky nebo tisíce dočasných pracovníků, větší objem zaměstnanců na stále úvazky, nebo mix obojího, Randstad Inhouse Services je službou přesně pro vás.  

Komplexní řešení vašich náborových potřeb, které plně vychází z vašich požadavků na pracovní sílu a korespondují s vašimi cíli.

více informací
Randstad sourceright

Randstad sourceright

Dotáhnout výběrové řízení včas do úspěšného konce může být velmi náročný a zdlouhavý proces, je proto velmi důležité zvolit správný přístup, metody a hlavně mít ty správné zdroje. Databáze Randstad Sourceright se neomezuje jen na Českou republiku, ale čerpá z velké zásoby kandidátů z celého světa.

Služba navržená tak, aby vám pomohla získat, rozvíjet a udržet si ty nejlepší talenty. 
Pomáháme firmám nastartovat růst a zlepšit pružnost podnikání 

Srdce Randstad Sourceright tvoří 150 konzultantů, kteří pracují ze společného sídla v Budapešti. Dohromady hovoří 23 jazyky a své kandidáty vyhledávají globálně, napříč hranicemi států a kontinentů. Využívají k tomu následující metody / metodu RPO.

více informací
master vendor

master vendor

Představte si, kolik užitečných věcí byste mohli udělat pro vaši firmu, ​pokud byste nemuseli trávit tolik času řešením provozních záležitostí týkající​ch​​ se lidských zdrojů. Kolik drahocenného času, starostí i nákladů byste si ušetřili, kdybyste se místo běžných úkolů a procesů mohli věnovat zásadním záležitostem vašeho podnikání a soustředit se plně na vaše obchodní cíle.

Krásná představa? Může se stát rychle skutečností! Získejte spolehlivého partnera, který za vás vše zastane, aniž by se to jakkoliv podepsalo na výsledné kvalitě nebo​ ​nákladech. Obraťte se na Randstad!

více informací
zaměstnání, práce, zaměstnávání cizinců

zaměstnávání cizinců

Čelíte dlouhodobě problémům se získáním dostatečného množství pracovníků na lokálním trhu? Rádi byste rozšířili svůj tým
o zaměstnance ze zahraničí?

Máme pro vás řešení v podobě náboru pracovníků z ciziny. Dokážeme pro vás zajistit kvalitní zaměstnance ze zemí v rámci i mimo EU. Postaráme se o veškeré legislativní i organizační záležitosti spojené s vyřízením příslušných povolení a dokumentů. Zajistíme dopravu i ubytování a pomůžeme vám, aby celý proces uvedení a zaškolení nových zaměstnanců proběhl hladce.

více informací