Českou pobočku společnosti Randstad, největšího světového poskytovatele personálních služeb, povede od 1. září nový ředitel. Dosavadního CEO Jacka Kowalaka nahradí ve funkci po čtyřech a půl letech Martin Jánský, který ve firmě dosud působil na pozici ředitele divize pro agenturní zaměstnávání. V nové roli chce navázat na úspěchy svého předchůdce a posilovat postavení značky. Kowalak zůstane nadále v Randstadu, povede zastoupení společnosti v Německu.

Martin Jánský, nový ředitel české pobočky Randstad
Martin Jánský, nový ředitel české pobočky Randstad
Martin Jánský, nový ředitel české pobočky Randstad

Martin Jánský, který od 1. září vede Randstad v České republice, přišel do společnosti v roce 2020 z konkurenční firmy ManpowerGroup. V oboru lidských zdrojů, zejména pak v segmentu náboru a talent managementu, se pohybuje již od ukončení studia podnikové ekonomiky a managementu na Technické univerzitě v Liberci. Do vedení Randstadu byl jmenován mimo jiné právě díky dlouholetým zkušenostem a znalostem, které neustále prohlubuje, aktuálně studiem na Univerzitě v Tillburgu.

quote icon

Martina Jánského jsem si vybral díky jeho odbornosti, zkušenostem, orientaci na klienta a obchodnímu cítění. Jsem přesvědčen, že mi bude plnohodnotným nástupcem a český Randstad bude pod jeho taktovkou vzkvétat.

Jacek Kowalak
dosavadní CEO Randstadu v České republice

Jánský chce svoji cestu k úspěchu stavět na čtyřech hlavních pilířích – spokojení kandidáti, klienti, vlastní zaměstnanci a efektivní vnitřní organizace Randstadu ve smyslu Human Forward, jejíž podstatou je důraz na individuální potřeby jedince. Jeho hlavním cílem je důstojné následování svého předchůdce a posílení postavení značky.

quote icon

Mým hlavním úkolem i závazkem v nové roli je úspěšně navázat na aktuální růst objemu našich zakázek, ale také zajistit zvyšování profitability. Chci se po vzoru globálního Randstadu zasloužit o posun české pobočky na přední příčku žebříčku poskytovatelů personálních služeb v České republice.

Martin Jánský
generální ředitel, Randstad Česká republika

O společnosti Randstad: